Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Diyarbakır Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
545
Diyarbakır Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Silvan Belediyesi işçi alımı hakkında tüm detayları görebileceğiniz internet sitesi, belediyenin duyuruları bölümünden açık pozisyonları da sıralayacaktır. Açık pozisyonları öğrenmek için sürekli belediye sayfasını takipte kalabilir ve yeni bir pozisyon boşaldığı an geçmek isteyebilirsiniz. Başvuruları internet üzerinden anında yapacaksınız.

Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Silvan Belediyesi memur alımı için de ilan yayınlayan belediye sayfası sözleşmeli ve kadrolu olarak farklı kriterlerde elemanlara zaman zaman ihtiyaç duymaktadır. Eleman alım sürecini takip edebilir ve gereken şartları sağlıyorsanız vakit kaybetmeden bir an önce başvurunuzu belediye resmi sayfasından yapabilirsiniz.


Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Sözleşmeli Eleman Branşları

Silvan Büyükşehir ilçe belediyesi içerisinde sözleşmeli eleman olarak başvurabileceğiniz branşlar içerisinde temizlik elemanı, memur, büro görevlisi, mühendis gibi farklı yetkinliklere sahip alanlar yer almaktadır. Zabıta ve benzeri ilanları da görebileceğiniz sitede sizden istenen evrakları belediye binasına götürmeli ve insan kaynakları birimine başvuru tarihleri süreci içerisinde burakmalısınız.

Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Diyarbakır’ın önemli ilçelerinden biridir. Nüfus olarak baktığımızda yaşayan kişi sayısı güncel olarak 86093 olarak belirlenmiştir. Diyarbakır’a bağlı ilçelerden biri olan Silvan profesyonel hizmet veren belediyeye sahiptir. Kurumsal yapısı güçlü olan Silvan Belediyesi’ne ulaştırmak istediğiniz evrak için belediyeye gitmenize gerek yoktur. Bunun için faks sistemini kullanarak belgeleri gönderebilirsiniz. Belediyenin faksı 0412 711 5048’dir. Mesai saatlerinde haftaiçi ulaşabileceğiniz belediye telefonu da 0412 711 3381’dir. Silvan Belediyesi resmi internet sitesi www.silvan.bel.tr olarak hizmete açıktır. Online belediye işlemlerini web adresi üzerinden cep telefonunuzdan bile yapabilirsiniz. Silvan Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkındaki sorularınızın cevabını internet sitesinde bulabilirsiniz.

Benzer İçerik  Adıyaman Besni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.