Diyarbakır Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Genel > Diyarbakır Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
940 okunma
Diyarbakır Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kocaköy Belediyesi işçi alımı için belediye resmi sayfasına göz gezdirmeli ve boşalan kadrolun sözleşmeli mi yoksa kadrolu mu ilan açtığına bakmalısınız. Sözleşmeli ya da kadrolu olarak değişen ilanlara başvuru yaparken insan kaynakları biriminden de yardım alabilir ve size en uygun ilanı duyurular kısmında görebilirsiniz.

Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Eleman Alım Süreçleri Hakkında Bilgi

Kocaköy Belediyesi memur alımı hakkında süreç belediyenin resmi sitesinde yazmaktadır. Sadece internet üzerinden başvuru formuyla başvuru yapabileceğiniz belediye diğer evrakları belediye binasına gelerek vermenizi de talep etmektedir diyebiliriz.

Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Kadrolu Personel Branşları

Kocaköy Belediyesi kadrolu personel alımı için genelde büro memuru, sözleşmeli temizlik görevlisi, mühendis gibi alanlar açıktır. Bunun dışındaki ilanları da incelemek için duyurular kısmını zaman zaman yenilemeniz gerekir. Başvuru tarihlerini kaçırmamaya özen göstermeli ve başvurularınızda doğru bilgiler vermeye de özen göstermelisiniz. Aksi durumda başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır diyebiliriz.


Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kocaköy Büyükşehir İlçe Belediyesi Diyarbakır’a bağlı ilçelerden biridir. Nüfus anlamında incelediğimiz zaman Diyarbakır’ın yüksek nüfuslu yerlerinden biri olmadığını söyleyebiliriz. 16371 kişilik nüfusa sahip olduğunu dile getirebileceğimiz belediye bölge halkına hem internetten hem de telefon üzerinden hizmet veriyor. Kocaköy Belediyesi’ne telefonla aramak istediğiniz zaman çevirmeniz gereken telefonu 0412 811 2002 olarak belirlenmiştir. Kocaköy Belediyesi’ne gitmeden de faks yöntemiyle önemli evrakları iletebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz faksı 0412 811 2181 olarak belirlenmiştir. Resmi internet adresi sayesinde online işlemleri de evinizden yapabileceğiniz belediyeye mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Kocaköy Belediyesi mail adresi kocakoybelediyesi@ttnet.net şeklinde verilmiştir. Kocaköy Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkında merak ettiklerinizi bu adrese iletebilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Silvan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Kulp Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları