Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Denizli Çal Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
474
Denizli Çal Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çal büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı sayesinde pek çok kişi standart şekilde çalışma imkanlarına sahip olacak. 20587 nüfusa sahip Denizli’nin Çal ilçesinde artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ilçe belediyesi bu anlamda kapsamlı çalışmalar yürüterek anlaşmalı olunan taşeron firmalar ile beraber çalışıyor. Denizli Çal belediyesi tarafından sunulan güncel iş ilanlarını www.cal.bel.tr  adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Çal Belediyesi Personel Alımı

Denizli Çal belediyesi iş ilanları kapsamında KPSS şartı aranmıyor. Ancak sözleşmeli memur ve memur statüsünde işe girmek isteyen kişiler için ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli seçme Sınavı şartı aranır. Bunun yanı sıra belediye genellikle; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması ve 18 yaşından büyük olunması gibi şartlar sunar. Bu nedenle yabancı uyruklu olan kişiler iş ilanları adına başvuruda bulunamaz.


Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde kamu haklarından kısıtlı olmamak da gerekiyor. Görevini devam ettirmeye sebep bir sağlık sorununun da bulunmaması şart. Ayrıca personel alımlarında erkek adaylardan askerliğini bitirmiş olmaları ve askerlik ile ilgili bir soruna sahip olmamaları da istenir. Denizli Çal işçi alımları konusunda bu şartlara uyum sağlayanlar gerekli belgeleri tamamlayarak başvurularını tamamlayabilir.

Çal Belediyesi Personel Alımlarında Gerekli Olan Belgeler

Çal belediyesi personel alımı hususunda kişilerin gerekli olan evrakları tamamlayarak son başvuru tarihine kadar bu evrakları belediyelere teslim etmeleri şart. Genellikle, T.C kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah belgesi gerekli olan evraklar arasında yer alır. Bunun yanı sıra sağlık raporu da kişilerden istenilen evraklardır.  Detaylı bilgi sahibi olmak için calbelediye@hotmail.com  mail adresi üzerinden ve 2587513005 Çal Belediyesi telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 2587513413 faks numarası üzerinden de hizmet vermektedir.

Benzer İçerik  Çorum Dodurga İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.