Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.088 okunma
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için çıkan haberlere bakıldığı zaman KPSS olmadan da başvurabileceğiniz pek çok personele ihtiyaç duyulmaktadır. Büyükşehir Belediyesi olduğu için çok sayıda açık pozisyonun bulunduğunu söyleyebileceğimiz Diyarbakır içerisinde başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hangi Personeller İçin Açık Pozisyon Var?

Diyarbakır Belediyesi memur alımı ilanlarına baktığınız zaman 24 büro memuru ve şoför alınacağını görebilirsiniz. Son zamanlarda en çok dikkat çeken ilanlardan biri olan büro memuru ve şoför alımı ilanı aynı zamanda İŞKUR tarafından da yayınlandığı için büyük ilgi gördü diyebiliriz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alım Süreci Nasıldır?

Diyarbakır memur başvuru formu için İşkur’a gidebilir ve İŞKUR üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Her adayın 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Şoför ve büro memuru için aranan şartlar birbirinden ayrılmaktadır ve eğitim durumunuzu gösterir belgeyi de başvuru formunun yanına evrakların arasına eklemeniz oldukça önemlidir. Tüm evrakları doldurduktan sonra başvuruyu zaman kaybetmeden eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz.


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurumsal İletişim Bilgileri Nedir?

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olarak yetkin bir hizmete sahip olduğunu söyleyebileceğimiz belediye kalabalık bir nüfusa hizmet vermektedir. 1607437 kişilik nüfusun belediye ihtiyaçlarını gidermek için profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan belediye telefonla ve internet üzerinden de ulaşıma açıktır. Belediyeyi aramak isterseniz telefonu 0412 224 1136 olarak belirlenmiştir. Ulaştırmak istediğiniz bir evrak varsa faks çekebileceğiniz için faksı da 0412 224 4173 olarak geçmektedir. Resmi web adresinden pek çok bilgiye erişebileceğiniz sitenin internet adresi www.diyarbakir.bel.tr olarak geçer. Diyarbakır Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkında mesajlarınızı belediyenin mail adresine gönderebilir ve personel alımlarıyla ilgili halklailiskiler@diyarbakir.bel.tr adresini kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Ankara Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Çermik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Bağlar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Çüngüş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020