Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
792 okunma
Diyarbakır Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Lice Belediyesi işçi alımı için personel alım alanına ya da belediyenin duyurular sayfasına bakabilir ve ilçe belediyesi içerisinde gerekli olacak eleman ihtiyacını açık bir şekilde görebilirsiniz. Lice Belediyesi internet sitesinde açıkça duyurulan ilanlarda kendinize uygun bir pozisyon bulmanız durumunda çok kısa süre içerisinde başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Eleman Alımı Nasıl Yapılıyor?

Lice Belediyesi memur alımı için başvuru yaptığınız zaman sizden sadece başvuru formunu kendi bilgilerinizle eksiksiz olarak doldurmanız ve ardından bu belgeleri iletmeniz istenecektir. Belediye bunun dışında vesikalık, diploma gibi farklı evrakları iletmenizi de isteyebilir.

Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi Sözleşmeli Personel Branşları

Lice Belediyesi başvuru formu için internet üzerinde görebileceğiniz online linke tıklamalısınız. Memur, eski hükümlü, büro görevlisi, temizlik görevlisi, mühendis ve zabıta görevlisi gibi farklı branşlar için elemana ihtiyaç duyulduğunu görecek ve anında başvuru yaparak sözleşmeli ve kadrolu şeklinde başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Personel alım süreci için takvim de ayrıntılı olarak yazacağından son başvuru tarihini kaçırmamaya özen göstermelisiniz.


Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Lice Büyükşehir İlçe Belediyesi nüfus olarak yoğunluğu 26715 olan Diyarbakır’a bağlı ilçelerden biridir. Çok kalabalık olmadığını söyleyebileceğimiz ilçede profesyonel hizmet veren belediye internetten ve telefon üzerinden hizmet verdiği için kurumsal yapısı güçlüdür. Bölge halkı belediyeye mail aracılığıyla da ulaşabilir. Lice Belediyesi’ni Lice Belediyesi’ne ulaştırmak istediğiniz evrak için belediyeye gitmenize gerek yoktur. Bunun için faks yöntemiyle evrağınızı teslim edebilirsiniz. Kurumun faksı 0412 861 2261’dir. Belediye mail adresi licebelediyesi@ttmail.com olarak belirlenmiştir. Lice Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkında bilgiyi internette bulamazsanız bu mail adresine mail atarak da detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerik  Adıyaman Akıncılar Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları