Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
817 okunma
Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı, artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak ve işsizlik oranını düşürmek adına devam ediyor. Belediyelerde işe alım genellikle sözleşmeli, işçi ve memur alımları olarak üçe ayrılır. Sözleşmeli ve memur alımlarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları esas alınırken işçi alımlarında farklı kriterler söz konusudur. Çivri belediyesi iş ilanları anlaşmalı olunan taşeron firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yayınlanır.

Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı Adına Şartlar

Denizli belediyesi iş ilanları 2020 yılında da devam ediyor. 657 sayılı olan Devlet Memurları kanunun 48. Maddesine göre işe alımlarda genellikle aranılan şartlar şu şekilde; herhangi bir şekilde kamu haklarından kısıtlı olmamak, Türkiye  Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Bunun yanı sıra Çivri belediyesi personel alımlarında erkek adaylar için askerlik şartı koyar. Askerliğini yapmış olmaları ve askerlik ile ilgili herhangi bir şekilde ilişkinin bulunmaması gerekir.

İşçi alımlarında belediyeler tarafından güvenlik ve arşiv soruşturması yapılıyor. Yapılan güvenlik ve arşiv soruşturmasında herhangi bir şekilde olumsuz sonuç ile karşılaşılmaması da işçi alımlarında söz konusu olan şartlar arasında. Sağlık ile ilgili görevine engel teşkil edecek herhangi bir soruna sahip olmaması gerekir ve kişinin herhangi bir suç yükümlülüğü altında bulunmaması şarttır.


Çivri Belediyesi İş Başvuruları

Kişiler Çivri Belediyesi personel alımı konusunda iş başvurularını internet üzerinden gerçekleştirir. İŞKUR tarafından da yayınlanan iş ilanlarını takip ederek ya da www.civril.bel.tr  Çivri belediyesi resmi web sitesini takip ederek başvurularınızı oluşturmanız mümkün olacak. İş ilanları yayınlanmadan yapılan başvurular geçersiz sayılır. Çivri Belediyesi 2587131008 telefon numarası ve 2587132528 faks numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra civrilbl@mynet.com mail adresi ile de hizmet vermektedir.

Benzer İçerik  Diyarbakır Kulp Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Yapı ve Kredi Bankası IBAN Sorgulama, Yapı Kredi Bankası IBAN Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası İban Sorgulama, Ziraat İnternetten İban Sorgulama

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları