Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
475
Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım ilanları kapsamında senede 2 kere toplu alım gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulduğu zamanlarda açıktan alımlar da ayrıca sağlanabilir. www.buyukorhan.bel.tr internet adresi üzerinden bu konu ile alakalı tüm detaylara erişme imkanını elde edebilirsiniz.

Personel Alımı Hangi Usule Göre Belirlenir?

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı sırasında belgeler konusunda ön koşulu tamamlayan kişiler arasından kura çekilmektedir. KPSS puanı talep eden kadrolarda ise puan sıralamasına göre bir alım yapılmaktadır. Bu yöntemlerin tamamlanmasının akabinde kişiler ayrıca bir de güvenlik soruşturmasına tabi tutulmaktadır. Güvenlik soruşturmasından geçemeyen kişilerin kadro hakkı farklı bir kişiye devredilecektir.

Personel Alımı Hangi Branşlarda Yapılır?

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi ne zaman personel alacak ve hangi alanlarda alacak soruları senede iki defa ve çeşitli branşlarda şeklinde yanıtlanmalıdır. Özellikle vasıfsız işçi, gişe elemanı, eğitmen gibi branşlarda sıklıkla personel ihtiyacı duyulmaktadır. Bu hususlar göz önünde bulundurulduğu zaman hem ilkokul mezunu hem de lisans mezunları için gerekli olan kadro imkanları kişilere temin edilmektedir.


Adli Suça Karışan Kişiler Başvurabilir Mi?

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe  Belediyesi personel alım koşulları  arasında adli sicilin temiz olma hususu da bulunur. Bu nedenle kişilerin adli suçlardan sabıkası varsa bu kadroya kaydolması da söz konusu değildir. Ön koşulları yerine getirmediği için elenecektir.

Belediye Yetkililerine Nasıl Erişim Sağlanır?

Belediye yetkililerine telefon numarası üzerinden erişmek için 2248412142 numarası kullanılmalıdır. Faks numarası ise 2248412003 olarak belirlenmiştir. Normal koşullarda faks üzerinden gönderilen belgeler başvuru aşamasında kabul edilmese dahi zaman zaman bu numaraya ihtiyaç duyulmaktadır. Belediyenin e-mail adresi ise buyukorhanbelediyesi@gmail.com olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerik  Polis Olma Şartları 2020, Polis Nasıl Olunur?(Başvurusu, Boy, Kilo, Yaş Sınırı)
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.