Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adana Pozantı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
393
Adana Pozantı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Pozantı Belediyesi memur alımı hususunda bir takım kadrolar açılmış ve ilana çıkmıştır. Buna ek olarak Pozantı Belediyesi işçi alımı da farklı şartlara göre yapılacaktır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin mevcut kriterlere uyum sağlaması gerekmektedir ve şartlar şu şekilde belirtilmiştir;

  • Başvurunun yapılacağı tarih itibari ile kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerin başvuru yapma şansı söz konusu değildir.
  • Tüm başvurularda bizzat belediyeye gitme kuralı vardır.
  • Belediyede size sağlanacak olan formu doldurarak süreci tamamlamak mümkündür.
  • Pozantı işçi alımı çerçevesinde vasıfsız olarak tabir edilen temizlik işçileri istihdam edilecektir. Bu ilan için bir KPSS şartı konulmamıştır. Başvuru yapmak yeterlidir.
  • Bir diğer kadro olan şoförlük için ehliyet şartı vardır. Araç sınıfına göre kişinin ehliyet sahibi olması gerekmektedir.
  • Güvenlik görevlisi kadrolarında KPSS kuralı yoktur. Güvenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olan kişiler, başvuru işlemlerini, belediye binasına gelerek tamamlayabilirler.
  • Belediye bünyesinde hizmet veren ve hem işçi hem de memur alımları ile ilgilenen insan kaynakları departmanı ile süreç sonlandırılabilir.

Pozantı Belediyesi personel alımı şartlarını bilen kişiler, başvurularını yapabilirler. İlçe, Adana’nın çok büyük olmayan yerleşim yerlerinden birisidir. Son yapılan sayımlara göre nüfusu, 20954 kişinde oluşmaktadır. Çok farklı yollar ile belediyeye erişim sağlamak mümkündür. www.pozanti.bel.tr adındaki web adresi, her daim ziyaret edilebilir. Bunun yanı sıra elektronik posta göndermek isteyen kişiler ise belediye@pozanti.bel.tr adresini kullanabilirler. Faks çekme imkanı da sağlayan belediyenin aktif faks numarası 3225813507 şeklindedir. Sabah 9 ile akşam 17 saatleri arasında 3225813027 numaralı belediye telefonunu arayabilir ve en güncel işçi ya da memur alımları ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çorum Sungurlu İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.