Denizli Bekilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Bekilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Bekilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
872 okunma
Denizli Bekilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Bekilli Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı, internet üzerinden rahatlıkla takip edilir. Bu konuda www.bekilli.bel.tr  ilçe belediyesi resmi internet adresini ve İŞKUR internet adresini takip edebilirsiniz. Memur alımlarında ve sözleşmeli memur alımlarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’na ait puanlar belirleyici rol oynar. Ancak temizlik işleri, güvenlik görevlisi, çevre ve bahçe düzenleme işleri gibi pozisyonlarda KPSS puan şartı aranmaz. İlçe belediyesi bu noktada birtakım kriterler belirlemiştir. Aranılan şartlara uyum sağlayanlar gerekli olan belgeleri hazırlayarak internet üzerinden ön başvuru işlemlerini tamamlayabilir.

Bekilli İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

7751 nüfusa sahip Denizli’nin ilçelerinden biri olan Bekilli’de artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak ve işsizlik oranının düşürülmesinde katkı sağlamak isteyen Bekilli belediyesi personel alımı çalışmalarına devam ediyor.

Bekilli Belediyesi işçi alımlarında başvuru şartları ise şu şekilde sıralanır; 657 sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları şart. Bunun yanı sıra ise başvuruda bulunacak olan kişilerin herhangi bir şekilde yüz kızartıcı suç işlememiş olmaları ve kamu haklarından kısıtlı olmamaları gerekiyor.


18 yaşından büyük olunması, en az ilkokul ve ileri düzeyde diploma sahibi olunması, görevini yapmaya engel olacak şekilde herhangi bir sağlık sorununa sahip olunmaması başvuru adına aranılan şartlar arasında.

Yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturmasında olumsuz sonuçlar ile karşılaşılması halinde başvurular geçersiz sayılır. Bekilli belediyesi iş ilanları için son başvuru tarihini kaçıranlar bir sonraki sene yapılacak olan ilanları beklemelidir.

Bekilli Belediyesi İletişim

Denizli Bekilli büyükşehir ilçe belediyesi iş ilanları takip edilerek talep edilen başvuru şartlarına uyum sağlayan kişiler internet üzerinden ön başvuru yapar. İletişim yapılacak kanallar; belediye@bekilli.bel.tr mail adresi, 2587912013 telefon numarası ve faks numarası 587912087.

Benzer İçerik  Hasankeyf İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çal Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları