Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
368
Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı konusunda yaptığı çalışmalar 2020 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Belediye bu hususta anlaşmalı olduğu taşeron firmalar ile beraber çalışır. Verilen ilanlarda alınacak olan beden işçilerinden herhangi bir KPSS şartı aranmaz. Ancak kişilerin birtakım kurallara uyum sağlaması esas alınır.

Çardak Belediyesi İşçi Alımlarında Aranılan Şartlar

457 sayılı Devlet Memurları kanunu gereği başvuru yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları şart. Bunun dışında ise Çardak personel alımı kapsamında yürütülen çalışmalarda aranılan şartlar; en az ilkokul ve üzerinde diploma sahibi olması, 18 yaşından büyük olunması, herhangi bir şekilde kamu haklarından kısıtlı olmamak yer alır. Erkek adayların ayrıca askerlik şartını yerine getirmiş olması ve askerlik ile ilişkisinin bulunmaması da istenir.


Denizli memur alımı 2020 yılında da KPSS şartı arar. Ancak işçi statüsünde çalışacak olan kişilerden bu şart aranmaz. Yukarıda belirtilen şartlara ek olarak görevini devam ettirmeye engel olabilecek sağlık sorununa sahip olmamak ve herhangi bir şekilde yüz kızartıcı bir suç işlememiş olmakta aranılan şartlar arasında yer alır.

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı 2020

Denizli Çardak iş ilanları www.cardak.bel.tr  mail adresi üzerinden yayınlanır. Ayrıca bu konuda İŞKUR sitesi de hizmet vermekte. İş ilanları yayınlandıktan sonra başvuru formu açılır. Kişilerin bu başvuru formunu dikkatlice doldurmaları şart. Ardından başvurular belediye tarafından görevlendirilen ilgili komisyon tarafından değerlendirmeye alınır. Aranılan şartlara uyum sağlayan kişilerden gerekli olan evraklara ek olarak belge talep edilir.Talep edilen belgeler hazırlandıktan sonra ilgili belediyeye teslim edilir.

info@cardak.bel.tr  mail adresi üzerinden, 2588512160 telefon numarası üzerinden ve 2588512059 faks numarası ile ilçe belediyesi yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Çankırı Ilgaz İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.