Afyonkarahisar Susuz Belde Belediyesi personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Susuz Belde Belediyesi personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Susuz Belde Belediyesi personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
708 okunma
Afyonkarahisar Susuz Belde Belediyesi personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar susuz belde belediyesi personel alımı İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Açık olan personel pozisyonları ve kaç tane personel gerektiğini kadar tüm bilgiler İŞKUR’dadır. İŞKUR üzerinden belediyenin duyurularına bakabilirsiniz. Susuz bildiğiniz gibi Afyonkarahisar’a bağlı olan bir beldedir. Susuz beldesinde günden güne artan nüfus ile birlikte susuz belediyesi de vatandaşın ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla personel alımları yapmaktadır. Susuz belediyesi personel alımları için başvuru işlemlerini İŞKUR’dan gerçekleştirebilirsiniz.

Susuz Belediyesi Personel Alımı Başvuru

Afyonkarahisar belediyesine bağlı olan susuz beldesi artan nüfusu ve belediyecilik anlamında verdiği hizmetler ile dikkat çekmektedir. Susuz belediyesi personel alımları için susuz belediyesinin resmi internet sitesinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde susuz belediyesinin personel alımı için verdiği duyuruya İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirisiniz.

Susuz Belediyesi Personel Alımı Şartları

Susuz belediyesinin açık olan pozisyonlarından birisinde görev almak istiyorsanız öncelikle susuz belediyesi resmi internet sitesi ya da İŞKUR üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmeniz gereklidir. Başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra işe alım için beklemede kalmanız gerekir. Susuz belediyesi personel alımı yapılırken bazı şartları göz önünde bulundurarak personel alım işlemleri gerçekleştirilmektedirler. İşte personel alım şartları


  • Herhangi bir yerde suç kaydınızın bulunmaması
  • Çalışmanızı engelleyecek bir sağlık sorununuzun olmaması
  • Ayrıca arşiv araştırmaları sırasında hakkınızda olumsuz bir bilgi edinilmemesi
  • Ve sın olarak da 18 yaşınızın üstünde olmanız gerekir.

Susuz Belediyesi İletişim Bilgileri

Susuz belediyesi ile iletişim kurarak personel alımı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.  2722546381 telefon numarası arayarak belediyeye ulaşabilirsiniz. Ya da susuz belediyesi faks numarası olan 2722546043 ile de belediyeye faks adresi üzerinden faks çekebilirsiniz. Bunlar dışında belediyenin mail adresi afyonsusuz@hotmail.com ‘dan susuz belediyesine kolaylıkla ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Benzer İçerik  Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Erkmen Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Erkmen Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları