Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Dazkırı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
268
Dazkırı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Dazkırı İlçe Belediyesi işçi alımı için hem belediye üzerinden hem de İş-Kur üzerinden ilanlar açılmış durumda. İki tarafta da başvurular için gerekli olan bilgiler yer alıyor. Belgelerini hazırlayan ve başvuru yapan kişiler, belediyede işçi olma hakkını kazanıyor.

Personel Alımında Gerekli Belgeler

Vatandaşların pek çoğu belediyede kadrolu olarak çalışmak istiyor. Ancak Dazkırı İlçe Belediyesi sözleşmeli olarak işçi alımı yapıyor. Dazkırı ilçe belediyesi işçi alımı için istenen belgeleri toparlayanlar belediyeye giderek başvuru yapabiliyor. Başvurmak isteyen kişilerin mutlaka TC vatandaşı olması gerekiyor. Aynı zamanda 18 yaşını geçmiş olmak, 41 yaşından gün almamış olmak da önemli bir konudur. İlkokul mezunu olan kişilerin başvuru yapma hakkı vardır. Bunun yanında adli sicilin de temiz olması şartı aranmaktadır.


Başvurular Nereden Yapılmalıdır?

Başvuru yapmak isteyen kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. İlçe belediyesine gitmek ve bu belediye üzerinden bizzat başvurmak en mantıklı seçeneklerden biridir. Bunun yanında internet üzerinden de başvuru sağlamak mümkün olacaktır. Www.dazkiri.bel.tr adresine girerek başvurunuzu online bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında İşkur üzerinden de yine başvuru yapma hakkınız vardır. Personel alımı başvurusu nereden yapılır sorusunun yanıtı belediye ve internet olacaktır. Ancak başvuru yaparken istenen tüm belgelerin elinizde olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Afyonkarahisar Dazkırı İlçe Belediyesi

Dazkırı ilçesi Afyonkarahisar belediyesine bağlı bir ilçedir. İlçenin güncel nüfusu 4988 kişidir. Özel sektörün oldukça gelişmiş olduğu ilçede aynı zamanda belediye alımları da sıklıkla yapılmaktadır. Afyonkarahisar Dazkırı İlçe Belediyesi iletişim bilgileri aşağıdadır:

  • Belediyenin telefon numarası 2724213082 olarak sunuluyor.
  • Belediyenin faks numarası 2724213305’tir.
  • İlçe belediyesinin mail adresi dazkiri@dazkiri.bel.tr olarak verilmiştir.
  • Belediyenin internet sitesine girebilmek için sunulan internet adresi dazkiri.bel.tr olmaktadır.

Benzer İçerik  Bolu Kıbrıscık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.