Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
313
Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi işçi alımı için boş olan kadrolar belirlendikten sonra İş-kur üzerinden personel alımı ilanı verilir. Bu ilan üzerinde belirtilen tarihler arasında Türkiye İş Kurumunun resmi internet adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurular için gerekli olan şartlar işçi alımı ilanında yer almaktadır. Bu şartları sağlamayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Geçersiz belge ya da beyanlar ile başvuruda bulunan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacağı gibi işe alımı gerçekleşenlerin ise işe alım işleminin iptali için gereken yasal işlemler başlatılacaktır.

Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi İşçi Alımı

Değirmenayvalı Belde Belediyesi Personel Alımı boşalan ya da yeni açılan kadrolar için yapılmaktadır. Bu kadroları Türkiye İş Kurumunun resmi internet adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Değirmenayvalı Kasabası personel alımı için bazı gerekli olan şartlar bulunmaktadır. TC vatandaşı olmak, askerlik ile ilişiği bulunmamak ya da kamu haklarından mahrum olmamak gibi genel şartlar bulunduğu gibi aranan bazı özel şartlar da bulunmaktadır.


Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu

Değirmenayvalı kasabası işçi alımı başvuruları için başvuru sırasında iş talep formu doldurması istenecektir. Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı fotokopisi de istenilen belgeler arasındadır. Ayrıca Diploma ve ya mezuniyet belgesinin fotokopisi de gerekli olan evraklar arasındadır. Eğer KPSS puan şartı aranıyor ise KPSS puan sonucunun çıktısı istenilen belgeler arasındadır.

Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belediyesi İletisim için 2722457289 numaralı telefon numarasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Değirmenayvalı Belediyesinin mail adresi olan d.ayvali_03.23@hotmail.com adresine mail atarak da iletişime geçebilirsiniz. Belde belediyesinin faks numarası ise 2722457034’tür.

Afyonkarahisar’ın Merkez ilçesine bağlı olan Değirmenayvalı kasabasının nüfusu 2802 kişiden oluşmaktadır. Kasabanın temek geçim kaynağı tarım, hayvancılık ve hizmet sektörüdür.

Benzer İçerik  Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.