Çay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Çay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Çay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
797 okunma
Çay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çay İlçe Belediyesi işçi alımı sayesinde Afyonkarahisar’da işsizlik sorununun önüne geçilmesi planlanıyor. 2022-2023 yılının sonuna kadar sürecek olan başvurular sayesinde işsiz olan kişiler belediyede işçi olarak yer alabilecek. Ancak başvuru aşamasında gerekli belgelerin tamamlanması önemlidir. Şartlara uygun şekilde başvuru yapan kişiler personel olarak belediyelere girme şansını yakalayacak.

Personel Alımında İstene Belgeler

Çay İlçe Belediyesi personel alımı için birçok farklı belge istiyor. Başvuru yapacak olan kişilerin bu belgeleri başvuru anında hazırda bulundurması gerekiyor. İşçi alımında gerekli belgeler eksiksiz şekilde hazırlandığında başvuru tamamlanabiliyor. Belediye aşağıdaki belgelerin olmasını zorunlu kılıyor:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Adli sicil kaydı,
  • İlkokul diploması,
  • Başvuru formu,
  • Fotoğraf.

Personel Alımı İçin Nereye Başvurmalı?

Belediye 2022-2023 yılında işçi alımı yapıyor. Ancak vatandaşlar işçi alımı için nereye başvurmaları gerektiğini tam olarak bilemiyor. Çay İlçe Belediyesi personel başvurusu için belediyeye gitmek yeterli olacaktır. Belediyenin istediği belgeleri hazırlamak ve bizzat elden sunmak şansınızı arttıracaktır. Belediyeye giderek işlem yapmak istemeyen kişiler ise www.cay.bel.tr adresine girerek başvuru formunu doldurabilir, gerekli belgeleri buradan göndererek başvuru yapabilir.


Çay İlçe Belediyesi

Afyonkarahisar’ın en büyük ilçelerinden biri olan Çay ilçesinin nüfusu 14 bin 621 kişidir. Çay ilçesinde işsizlik oranının yüksek olması belediyeyi harekete geçirmiştir. Çay İlçe Belediyesi 2022-2023 yılında büyük oranda işçi alımı yapan belediyeler arasında yerini almıştır. Belediyenin telefon numarası 2726312951, faksı ise 2726312954’tür. Belediyenin bir internet sitesi vardır ve başvurular bu site üzerinden yapılabilir. İnternet sitesi www.cay.bel.tr olarak sunulurken mail adresi caybel@hotmail.com olarak vatandaşlara veriliyor. Mail adresi sayesinde belediye ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtını bulurken, şikayetlerinizi de bu mail adresi üzerinden yapabiliyorsunuz.

Benzer İçerik  Bursa Yıldırım Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu (Nasıl, Nereye Yapılır?)

Çalışan Anneye Erken Emeklilik! 6 Yıl Erken Emekli Olun!