Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
378
Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım başvurusu kapsamında kişilerin ön elemeyi geçebilmeleri için adli herhangi bir sicil kayıtlarının olmaması gerekir. Hükümlülerin başvurabilecekleri kadrolar farklı başlıklar halinde belediyenin internet sitesinde belirtilmektedir. www.mustafakemalpasa.bel.tr internet sitesi üzerinden gerekli olan tüm kadro bilgilerine kısa sürede erişim sağlama imkanını elde edebilirsiniz.

Personel Alım Süreci Nasıl İşlemektedir?

Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı sırasında bazı kadrolar için KPSS puanı gerekli görülürken bazıları için direkt olarak belirtilmiş olan nitelikleri yerine getirmek yeterli görülmektedir. KPSS puanı ile alım yapılan kadrolarda puan sıralaması söz konusu olmaktadır. Direkt olarak ön koşulları yerine getirme usulüne baplı olan alımlarda kura kullanılmaktadır. Kişilerin ön başvurularının kabul edilmesi için mutlaka belgelerin güncel ve gerçeği yansıtır nitelikte olması gerekmektedir. Eğitim sertifikaları hariç diğer belgelerin en geç son 3 ay içerisinde onaylatılması gerekir.

Güvenlik Tahkikatı Yapılıyor Mu?

Bursa Mustafakemalpaşa İlçe Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında kişilerin dikkate almaları gereken en önemli husus güvenlik tahkikatıdır. Kadro alma hakkını elde eden kişilerin güvenlik tahkikatından olumsuz sonuç almaları durumunda kadro hakları farklı bir kişiye geçecektir. Bu durum son 3 senedir bütün devlet kadrosu alımlarında aynı şekilde hassas bir biçimde uygulanmaktadır.


Belediye Yetkililerine Nasıl Erişim Sağlanır?

Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alım başvuruları ile alakalı olarak iletişim kurabileceğiniz kanallardan bazıları;

  • Telefon numarası 2246131058 üzerinden gerekli tüm verilere erişim sağlayabilir ve yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Faks numarası aracılığı ile gerekli yazışmaları tamamlayabilirsiniz.
  • E-mail adresi ise mustafakemalpasa.bel.tr olarak belirtilmiştir.

Bu erişim noktaları üzerinden 99999 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe kapsamında bütün kadro detayları ile alakalı bilgileri elde edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.