Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
989 okunma
Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alım ilanları kapsamında kadro detaylarını öğrenmek isteyen kişiler www.bursa.bel.tr adresini ziyaret etmelidir. Özellikle dönemsel olarak açılan kadrolar ile alakalı olarak tüm detaylara bu sistem üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi olduğu için belde belediyelerine göre çok daha sık kadro açılmaktadır. 2740970 kişilik nüfus ağı ile oldukça önemli bir yere sahiptir.

Hangi Koşulları Yerine Getirmek Gerekir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı sırasında kişilerin istenen belgeleri elden teslim etmeleri istenmektedir. Bazı dönemlerde kişilerin kargo ile de belgelerini göndermelerine izin verilmektedir.

Belediyenin iş ilanlarında şansınızı deneyebilmek için muhakkak adli sicil kaydınızın bulunmaması gerekir. Buna ek olarak çalışmaya engel bir sağlık durumunuz da olmamalıdır. Belirtilen bu hususlarda uyum sağlamayan kişilerin kadro başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Hangi Kadrolara Başvurabilirsiniz?

Bursa Büyükşehir Belediyesi ne zaman personel alacak sorusu senede 2 kere olarak yanıtlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda gerekli görüldüğü zaman ara dönemlerde de personel alım ilanları açılmaktadır. Belediyede bulunan işlerden daha detaylı haberdar olmak için İŞKUR üzerinden profil hazırlayabilirsiniz. Bu sistemde size uygun olan bir kadro bulunduğu zaman direkt olarak haber verilecektir.

  • Temizlik işçisi, aşçı, inşaat görevlisi, kat görevlisi, kaloriferci

Bu kadrolar üzerinden kısa bir süre içerisinde kendinize uygun bir branş bulma imkanını elde edebilirsiniz.

Belediye İletişim Bilgileri

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alım koşulları  konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Özellikle adli sicil, diploma örnekleri, sertifika bilgileri gibi hususlarda en hassas olan belediyelerden bir tanesidir. Bu süreç içerisinde belediye yetkilileri ile iletişime geçebilmek için 2242344000 telefon numarası kullanıma alınabilir. Faks numarası ise 2242251816 şeklinde belirtilmiştir. Bütün bu detaylar üzerinden kadro ile alakalı tüm hususlara erişim sağlanabilir. Belediye yetkilileri ile mail yolu ile haberleşmek isteyen kişiler alo153@bursa.bel.tr mail adresini kullanıma almalıdır.

Benzer İçerik  Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Yıldırım Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Albaraka Türk Faizsiz Kredi 2021 | Albaraka Türk Katılım Bankası

Bursa Gürsu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları