Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
353
Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım ilanları sözleşmeli ve kadrolu olmak üzere iki temel kategoriye ayrılmıştır. Her ikisi ile alakalı da gerekli bilgilerin alınması için www.gemlik.bel.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres kapsamında gerekli olan tüm tarih ve evrak bilgilerine erişim sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Personel Alımı Hangi Koşullara Bağlanmıştır?

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı sırasında kişilerin özellikle şu koşulları yerine getirmesi gerekir;

  • Kişilerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekir.
  • Adli sicil kaydı olan kişilerin hayata kazandırılması için açılmış olan farklı programlar bulunmaktadır.
  • Bedensel ve ruhsal sağlığın çalışmaya engel teşkil etmemesi gerekir.
  • Belediyeye sunulan belgelerin muhakkak son 3 aya ait olması istenmektedir. Geçmiş zamana ait olan belgelerin kabul edilmediğinin de ayrıca farkında olmalısınız.

Bu noktalarda sorun yaşayan kişilerin personel alımında ön elemeyi geçme imkanının bulunmadığı da belirtilmelidir.


Personel Alımında Hangi Belgeler İstenir?

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi ne zaman personel alacak konu başlığı altında kişilere senede 2 kere kadro açıldığı belirtilmelidir. Ek bir ihtiyaç durumu söz konusu olduğu zaman bunun için ek kadrolar da açılmaktadır. Bu konuda gerekli tüm bilgiler belediyenin internet sitesinde kişiler ile paylaşılacaktır.

Belediye İletişim Bilgileri Hakkında İnceleme

Belediyeye belge göndermek için faks numarasına ihtiyaç duyarsanız 2245134528 numarası üzerinden gönderim yapmalısınız. Belediye yetkilileri ile direkt iletişim sağlamak için de 2245134520 telefon numarasını kullanmalısınız.

Bursa Gemlik Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alım koşulları  ile alakalı olarak gerekli tüm bilgilere yukarıda belirtilen numaralar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak gemlikbelediyesi@gmail.com mail adresi üzerinden de ek bilgiler elde edebilir ya da yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.

Benzer İçerik  Diyarbakır Kayapınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.