Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
323
Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım başvurusu sene içerisinde 2 defa alınmaktadır. Eylül ve Ocak ayları genellikle kadroların açıklandığı dönemler olmaktadır. Bu nedenle www.keles.bel.tr adresi üzerinden kadro ile alakalı duyuruları dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Bu şekilde sözleşmeli ya da kadrolu bütün pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Personel Alımları Hangi Alanlarda Yapılmaktadır?

Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin başvurabilecekleri seçeneklerden bazıları;

  • Temizlik işçiliği
  • İnşaat işçiliği
  • Yemekhane görevliliği
  • Kaloriferci
  • Kat görevlisi
  • Halk eğitim merkezi grevlisi

Bu kadroların yanı ıra dönemsel projelerde çalışma imkanını da elde edebilirsiniz. Dönemsel projelerde mühendislere ve peyzaj mimarlarına da sıklıkla kadro açılmaktadır. Yukarıda belirtilen bazı kadrolara sadece erkeklerin başvurmasına izin verilmektedir. Bu nedenle özel koşulları dikkatli bir biçimde inceledikten sonra başvurularınızı tamamlamalısınız.


Belediye İşçi Alım Koşulları Nelerdir?

Bursa Keles İlçe Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında temel olarak dikkate alınması gereken husus adli herhangi bir suça karışmamış olmak ve sağlık durumunun çalışmaya engel herhangi bir unsur içermemesidir. Bu temel noktaları geçen ve istenen belgelere ulaşan kişilerin ön başvuruları kabul edilmektedir. Ön başvurusu kabul edilen kişiler arasında kura çekilerek kadroyu kimin alacağına karar verilmektedir.

Belediye İletişim Bilgileri Hakkında İnceleme  

Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alım başvuruları kapsamında kişilerin ilk olarak bilgi alabilecekleri telefon numarası; 2248612052. Belge gönderimi için kullanılabilecek faks numarası ise 2248612243 olarak belirlenmiştir. Bu yöntemlerin dışında e-mail üzerinden de gerekli olan bilgilere erişim sağlayabilir ve sorularınızı yetkililere iletebilirsiniz; iletisim@keles.bel.tr. Belediye iletişim bilgileri konusunda oldukça hassas davranmakta ve kişilerin görüş ve önerilerini dikkate almaktadır. 13639 kişilik nüfusu ile memnuniyete önem veren bir belediyecilik hizmeti sunulmaktadır.

Benzer İçerik  Çorum Sungurlu İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.