Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
991 okunma
Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Nuribey belde belediyesi işçi alımı başvuruları Nuribey belediyesinin remi internet hesabı üzerinden yürütülmektedir. Herhangi bir işçi açığı olduğunda belediye kendi resmi internet sitesi üzerinden bu durumu ilan vermektedir. Afyonkarahisar belediyesinin yaptığı işçi alımı duyurusuna resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ya da İŞKUR üzerinden de başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Nuribey belde belediyesi İşçi Alım Şartları Nelerdir

Öncelikle Nuribey belde belediyesi tarafından internet sitesi üzerinden yayımlanan iş ilanına başvuru yapmanız gerekir. Afyonkarahisar’ın merkezine bağlı olan bir belde olan Nuribey merkeze 7 km uzaklıktadır. Günden güne artan nüfusu sebebiyle Nuribey belde belediyesinde zaman zaman iş açıkları olabilmektedir. Belediye bu gibi durumlarda iş açıklarını ve açık olan mevkileri, ne kadar personele ihtiyaç duyulduğu gibi bilgileri kendi resmi internet siteleri üzerinden duyurabilirler. Nüfusu 2,998 olan  Nuribey beldesinin belediyesi tarafından verilen işe kabul edilmek için belirli şartlar vardır.

 

  • 18 yaşından büyük olmanız
  • Herhangi bir suç geçmişinizin bulunmaması
  • Çalışmanıza engel olabilecek bir sağlık sorununuzun bulunmaması
  • Bazı pozisyonlarda farklı özelliklerinizin olması istenir. Bu noktada sınav puanlarınız devreye girer.

Nuribey Belde Belediyesi İletişim

Yetkililer ile görüşmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Nuribey belde belediyesinin internet adresine giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Nuribey belde belediyesi ile mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında Nuribey belde belediyesi telefon numarası 2722494025’i tuşlayarak belediyeye ulaşabilirsiniz. Nuribey belediyesine Faks yolu ile de ulaşmanız mümkündür. Nuribey belediyesine ulaşabileceğiniz faks numarası 2722494021 ile de Nuribey belediyesi ile iletişime geçebilirsiniz. Afyonkarahisar Nuribey belde belediyesi ile bu adresler üzerinden iletişim kurabilir ve iş ilanları hakkında detaylı bilgileri doğrudan belediyeden öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerik  Aydın Nazilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir İvrindi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Gümüşçay Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hasankeyf İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı (Mobil Üyelik)