Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Burdur Gölhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

12.11.2018
476
Burdur Gölhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Gölhisar İlçe Belediyesi işçi alımı kapsamında sözleşmeli ve kadrolu olan pozisyonlara başvurabilmek için hangi koşulları yerine getirmeniz gerektiğine www.golhisar.bel.tr adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu internet sitesi üzerinde verilen başvuru tarihlerine ayrıca dikkat etmelisiniz. Açılan başvurulara gelen başvuru sayısının kadronun kat ve kat üstünde olduğu da ayrıca belirtilmelidir.

Personel Alım İmkanı Hakkında İnceleme

Gölhisar ilçe belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin başvurularının geçerli olabilmesi için şu hususların dikkate alınması gerekir;

  • Adli sicil kaydında herhangi bir sorun olan kişilerin kadroya başvurmaları söz konusu değildir. Başvuru yapılsa bile olumlu yanıtlanmayacaktır.
  • Daha önce aynı kadroya alınmış ve istifa etmiş kişilerin de yeniden başvuruları işleme alınmayacaktır.
  • Başvuru kapsamında istenen belgelerin her biri güncel ve sahih olmalıdır.
  • Bazı belgelerde sadece son 3 aya ait olan başvuru belgeleri kabul edilmektedir.

Bu hususlara aykırı yapılan başvuruların geçerliliği olmayacaktır. Yukarıda belirtilmiş internet adresi üzerinden başvuru sonuçlarına erişim sağlayabilirsiniz.


Kadro Dağıtımı Hangi Usule Göre Tamamlanmaktadır?

Burdur Gölhisar Belediyesi işçi alım koşulları tamamlandıktan sonra kadro dağıtımı kura yolu ile tamamlanmaktadır. Kuranın çıkması durumunda kişilerin güvenlik tahkikatı da yapılmaktadır. Güvenlik tahkikatının olumsuz tamamlanması durumunda kadro hakkı farklı kişilere aktarılmaktadır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Gölhisar İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman  ve koşulları hakkında bilgi almak için 2484113117 telefon numarası kullanıma alınabilir. Belgelerin elden teslim edilme zorunluluğu olsa da zaman zaman ek belgeler de talep edilebilmektedir. Faks numarası üzerinden bu bilgileri yetkililere iletebilirsiniz; 2484113041. Ayrıca belediye yetkililerine e-mail adresi aracılığı ile erişim sağlama hakkınız da bulunmaktadır; info@golhisar.bel.tr. 16515 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe belediyesi hakkında tüm gelişmelere bu şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çankırı Ilgaz İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.