Aksaray Eskil İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aksaray Eskil İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aksaray Eskil İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
816 okunma
Aksaray Eskil İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Eskil İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında inceleme yapmak ve koşulları öğrenmek isteyen kişilerin kontrol etmeleri gereken internet adresi www.eskil.bel.tr dir. 17033 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe belediyesi ile alakalı olarak gerekli olan tüm bilgilere belirtilen bu internet adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Açılan kadroların bir kısmı sözleşmeliyken bir kısmı da direkt kadrolu olarak değerlendirilmektedir.

Personel Alımı Hangi Alanlarda Tamamlanmaktadır?

Eskil İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin başvuruda bulunabilecekleri kadro seçeneklerinden bazıları şu biçimde sıralanır;

  • Temizlik işçisi
  • İnşaat işçisi
  • Kat görevlisi
  • Kaloriferci
  • Halk eğitim merkezi görevlisi
  • VHKİ

Bu kadrolara başvururken istenen belgeleri belediyeye elden teslim etmeniz gerekmektedir. Elden teslimat yapamayan kişiler için bazı belediyeler kargo ile gönderimi de kabul etmektedir. Yukarıda belirtilmiş olan kadroların bir kısmına sadece erkekler başvurabilmektedir. Bu nedenle özellikle belirtilen detay koşular hakkında net bilgi sahibi olmalısınız.

İstenen Belgeler Hakkında İnceleme

Aksaray Eskil İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında istenen belgeler hem onaylı hem de güncel olmalısınız. Güncel olmasının yanı sıra sertifika istenen kadrolarda sertifikanın kesinlikle MEB tarafından onaylanmış olması istenmektedir. Onaysız olan belgeler kabul edilmemektedir. Savcılıktan alınan adli sicil kaydının yanı sıra kadroya kabul edilen kişiler özel olarak bir güvenlik tahkikatına da tabi olmaktadır.


Belediye İletişim Bilgileri

Aksaray Eskil Belediyesi personel alım koşulları kapsamında ek bilgiler almak isteyen kişiler 3824114005 telefon numarası üzerinden geçerli olan tüm bilgilere erişim sağlayabilirler. Faks numarası ise 3824114735dir. Bunun yanı sıra belediye yetkilileri ile e-mail üzerinden haberleşmek isteyen kişilerin kullanmaları gereken adres eskil.bel@hotmail.com şeklinde belirtilmiştir. Bütün bu iletişim detayları ile kadro hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Yeşilova Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Helvadere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Ortaköy İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları