Bolu Taşkesti Belde Belediyesi personel alımı, Başvuru Şartları -

Bolu Taşkesti Belde Belediyesi personel alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bolu Taşkesti Belde Belediyesi personel alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
788 okunma
Bolu Taşkesti Belde Belediyesi personel alımı, Başvuru Şartları

Bolu Taşkesti belde belediyesi personel alımı Taşkesti beldesinin ihtiyaçlarını sağlıklı ve zamanında tamamlayabilmek için yapılıyor. Vatandaşa üstün bir belediyecilik hizmeti sağlamak isteyen bolu Taşkent belediyesi personel alımları yaparak hizmet verecek nitelikli eleman sayısını arttırmaktadır. Başvuru yapmak isteyenler Taşkesti belde belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ya da İŞKUR üzerinden. Ancak internet üzerinden halletmek yerine belde belediyesine giderek halletmek isteyenler de olabilir. Taşkesti belediyesi başvuru işlemlerini kendi binası içerisinde de yapmaktadır.

Taşkesti Belde Belediyesi Personel alımı başvuruları

Taşkesti belde belediyesi içerisinde oluşan personel boşluklarında ya da olağan personelin yetersiz kaldığı durumlarda vatandaşın ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için personel alımları gerçekleştirilir. Bu personel alımı başvuruları Taşkesti belde belediyesinin internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR web sitesi üzerinden kolaylıkla halledilebilir. Taşkesti bolu ilinin bir beldesidir ve Taşkesti belde belediyesi tarafından idare edilmektedir.

Taşkesti Belde Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Taşkesti belde belediyesi içerisinde hem sözleşmeli ham de kadrolu personel alımı yapıldığı için işe alım şartlar da farklılık göstermektedir. Sözleşmeli personelleri ile kadrolu personellerin başvuru şartları aynı değildir. İki taraf adına da başvurularda farklılık gözlemlenir. Ancak her iki tarafında uyması gereken bazı şartlar vardır. bu şartlar;


  • Yüz kızartıcı suç işlememiş olmak
  • Suç işlemmiş olmak
  • Erkekse askerliğini yapmış olması
  • Çalışmasını engelleyecek sağlık sorununun bulunmaması
  • 18 yaşından küçük 41 yaşından büyük olmaması
  • Türk vatandaşı olması

Taşkesti Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Bolu taşkesti belde belediyesi ile telefon üzerinden iletişim kurmak için 3744244188  bu numara aranmalıdır. Belediyeye faks yollamak içinse 3744244187 bu numara gereklidir. Belediyeye mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Belediyenin mail adresi taskesti@taskesti.bel.tr ‘dir. Belediyenin internet sitesi adresi ise www.taskesti.bel.tr ‘dir.

Benzer İçerik  Denizli Baklan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Marsbet Kazandıran Bonus Kampanyaları

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları