Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
826 okunma
Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Yeniçağa ilçe belediyesi personel alımı başvuruları belediyenin resmi internet sitesi içerisinde yapılmaktadır. Belediyesi personel alımlarına başvurmak için resmi internet sitesini ve diğer iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Belediye resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyurularda ne kadar personele ihtiyaç duyduğunu, hangi pozisyonlarda personel açığının olduğunu paylaşmaktadır. Bu sebeple başvuru yapılırken elinizdeki seçenekleri görmüş olmanız sağlanıyor. Belediyeler personel alımlarını sözleşmeli ve kadrolu olmak üzere iki ayrı alandan gerçekleştiriyorlar. Başvuru şartları ve alımların ne zaman gerçekleşeceği Bolu yeniçağa belediyesi resmi internet sitesi üzerinden duyuruluyor.

Bolu yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Yeniçağa ilçe belediyesi personel alımlarını sözleşmeli ve kadrolu olmak üzere iki ayrı grup olarak gerçekleştiriyor. Doğal olarak aranan kadrolu personel ile sözleşmeli personelin taşıması gereken şartlar aynı olmuyor. Ancak bu şartların neler olduğu ve hangi belgelerin getirilmesi gerektiği yeniçağa belediyesinin resmi internet sitesi içerisindeki ilanlarda belirtiliyor.

Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyuruları

Yeniçağa belediyesi personel alımı duyuruları belediyenin resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlçe belediyesine resmi internet sitesi www.yenicaga.bel.tr adresinden başvuru yapabileceğiniz gibi aynı şekilde belediye binasına giderek de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına sahip oluyorsunuz. Belediyenin başvuru şartlarında istediği belgelerin eksiksiz ve güncel olması kadar belgelerin elle teslim edilmesi de zorunludur.


Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı İçin İletişim

Yeniçağa bolunun bir ilçesidir. İlçe belediyesi olarak vatandaşlarına en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlayan yeniçağa belediyesi personel alımları yaparak elindeki nitelikli personel sayısını arttırmaktadır. Belediye ile personel alımı konusunda iletişime geçebileceğiniz belirli iletişim adresleri vardır. belediyenin telefon numarası 3743414506, faks numarası ise 3743412728 ‘dır. Aynı zamanda belediye ile yenicagabelediyesi@hotmail.com mail adresi üzerinden de görüşebilirsiniz.

Benzer İçerik  Bursa Mustafakemalpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Kıbrıscık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Seban İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları