Antalya Muratpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Muratpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Muratpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
782 okunma
Antalya Muratpaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Muratpaşa Belediyesi işçi alımı ilanlarına bakarsanız Kaleiçi olarak anılan bölgenin de içerisinde yer aldığı Antalya’nın önemli ilçesinde pek çok iş fırsatı olduğunu göreceksiniz. Memur ve personel alımını zaman zaman açan ilçe, bunu belediyenin resmi web sayfasından ilan etmektedir.

Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Muratpaşa Belediyesi personel başvurusu 2022-2023 senesinde de devam ediyor. 64 mahalleden oluşan ilçede pek çok açık pozisyon, yetkinliğe sahip kişileri bekliyor. Mühendis, mimar, aşçı yardımcısı, kasiyer, barmen, cankurtaran, servis komisi, temislik görevlisi, mutfak görevlisi gibi pek çok açık ilan görebileceğimiz ilçe belediyesinde başvuru tarihleri de belirtilmiş.

Personel Alımı İçin Gereken Şartlar Neler?

Muratpaşa Belediyesi personel alımı şartları içerisinde başvuru formunu doğru bilgilerle eksiksiz olarak doldurmak yer alıyor. Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğiniz zaman sizden istenen diploma gibi evrakları da başvuru sürecinde temin etmelisiniz. Ayrıca belediyeyi sosyal medya hesaplarından da takip ederseniz güncel iş ilanlarını çok daha kısa sürede görebilir ve açık bir pozisyon olduğu zaman hemen değerlendirme aşamasına geçebilirsiniz.


Muratpaşa Belediyesi ile Nasıl İletişim Kurulur?

Antalya içerisinde yer alan Muratpaşa Belediyesi hem telefon hem de mail ile iletişim kurabileceğiniz bir belediyedir. Haftaiçi çalışma saatleri arasında ulaşabileceğiniz telefonu 0242 323 5429 şeklinde verilmiştir. Muratpaşa Belediyesi’ne belge ileteceğiniz zaman belediyeye gitmeden de faks yolunu kullanabilirsiniz. Belediyenin faksı 0242 323 7718 şeklinde verilmiştir. Muratpaşa Belediye’sinin 7/24 hizmet veren online web sitesi de www.muratpasa-bld.gov.tr şeklinde verilmiştir. Ayrıca belediyenin mail adresinden de görüş ve önerilerinizi bildirebilecek, isteklerinizi iletebilecek ve şikayette bulunabileceksiniz. Bunun için info@muratpaa-bld.gov.tr adresin kullanmalısınız. Nüfusun kalabalık olduğu Muratpaşa içerisinde güncel olarak 453255 kişi yaşamaktadır.

Benzer İçerik  Adıyaman Çakırhüyük Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çanakkale Eceabat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları