Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
813 okunma
Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Yücedağ Belde Belediyesi işçi alımı için KPSS şartı aranmıyor ancak belediye kendi yazılı sınavını ve mülakatını yapıyor. O nedenle başvuru yapacak olan kişilerin bu detayı bilmesi, aynı zamanda tüm belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlaması önemlidir. Başvurular 2020 Ocak ayına kadar devam edecektir.

Personel Alımı Nasıl Olacak?

Personel alımı yapılırken kişilerin online ya da yüz yüze başvuru yapması gerekiyor. İşçi alımı başvuru formu hem online şekilde sunuluyor hem de belediye içerisinden alınabiliyor. Online işlem yapmak isteyenlerin İş-Kur üzerinden başvuru sağlaması gerekiyor. Çünkü belediye İŞ-kur ile anlaşma sağlamaktadır. Daha sonrasında devletin yazılı sınavına girmek gerekiyor. Bir de mülakattan alınan puan yeterli oluyorsa işçi olarak başlayabiliyorsunuz.

Belgeler Nasıl Hazırlanacak?

Belgeler sunulmadan başvuru yapmak ne yazık ki mümkün olmuyor. O nedenle personel alımı başvuru işlemleri yapılırken belgeleri eksiksiz şekilde sunmak gerekiyor. Başvuru formu içerisinde pek çok soru var. Bu sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıt vermek çok önemli bir konudur. Aksi halde başvuruların iptal olması durumu yaşanabilir. O nedenle başvuru aşamasında aşağıdaki belgeler tam olarak sunulmalıdır.

  • TC kimlik belgesi,
  • Adli sicil kayıt belgesi,
  • Diploma (en az ilkokul)
  • Başvuru formu.

Yücedağ Belde Belediyesi Telefon Numarası

Yücedağ Belde Belediyesi Batman ili içerisinde yer alıyor ve 3079 kişilik bir nüfusa hizmet veriyor. Telefon numarası 4884634091 iken faks numarası 4884634091 olarak sunuluyor. belediye ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğu zaman belediyeye gitmeniz gerekiyor çünkü online bir şekilde ulaşabileceğiniz bir yer yok. Batman Yücedağ Belde Belediyesi personel alımı sayesinde dışa göçün önüne geçilmesi söz konusu oluyor. dolayısıyla İş-Kur üzerinden iş başvuruları pek çok kişi tarafından yapılıyor.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Erkmen Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Batman İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Kayapınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Bekirhan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman İkiköprü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları