Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
800 okunma
Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Serik Belediyesi işçi alımı için öncelikli olarak turizm ve tarım ağırlıklı çalışanlara ihtiyaç duyuyor diyebiliriz. Ekonomisini güçlendirmek adına çalışan sayısını ve üretimini de arttırmayı hedefleyen Serik Belediyesi memur ve işçi alımlarını düzenli olarak yapmaktadır diyebiliriz. Antalya’nın büyüyen ekonomisine katkı sağlayan Serik ilçesi de aldığı personeller ile çok daha verimli bir belediyecilik hizmeti sunmaya başlamıştır. Siz de belediyenin resmi web adresinden güncel eleman ilanlarını kontrol edebilir, anında başvurabilirsiniz.

Serik Belediyesi Hangi Personellere İhtiyaç Duyuyor?

Serik Belediyesi personel ihtiyacı arasında büro memuru, şoför, tekniker, temizlik elemanı, beden işçisi, marangoz gibi farklı yetkinliklere sahip elemanlar bulunuyor. Deneyimli ve deneyimsiz olarak başvurabileceğiniz bu eleman açıkları için kadrolu ya da sözleşmeli ihtiyaçlar belediyenin sayfasında güncelleniyor. İş başvurusu yaparken kendi yetkinliğinize göre belediye çalışanı olabilir ve süreci kaçırmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Serik Belediyesi Personel Alım Tarihleri Neler?

Serik Belediyesi personel başvuru tarihleri ve diğer bilgiler belediyenin resmi web adresinde yer alıyor. İnsan kaynaklarına yapacağınız başvurularda başvuru formunu eksiksiz doldurmalı ve tarih aralığına dikkat ederek tamamlamanız gereken evrakları da tamamlamalısınız. Belediye eleman ihtiyacı olduğu müddetçe alım sürecini açık tutacak ve bilgilendirme yapacaktır.


Serik Belediyesi İletişim Bilgileri Nedir?

Serik Belediyesi telefonu 0242 722 1970 olarak verilmiştir. Serik Belediyesi’ne faks çekmek isterseniz faks numarası 0242 722 19 68’tir. Resmi web sitesine kullanarak belediye ile ilgili pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Serik Belediyesi resmi internet sitesi www.serik.bel.tr olarak açılmıştır. Mail adresine de mesaj atmak isterseniz mesajlarınızı doğrudan info@serik.bel.tr adresinden ulaştırabilirsiniz. 113761 kişinin ikamet ettiği Serik içerisindeki personel alımlarıyla ilgili merak ettiklerinizi bu iletişim kanallarından sorabilirsiniz.

Benzer İçerik  Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları