Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
1.944 okunma
Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir BASKİ bağlı idareler işçi alımı adına çeşitli pozisyonları gözler önüne sermekte. Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile çalışmak isteyenler de sunulan pozisyonları göz önünde bulunduruyor. Aynı zamanda aranılan şartlar kapsamında işçilerin başvuruda bulunmaları istenmekte.

Balıkesir BASKİ İş İlanları

Balıkesir BASKİ taşeron firmasından yana çeşitli pozisyonların açılması söz konusudur. Güncel bir şekilde duyurulan pozisyonlara başvurular gerçekleşiyor. Örnek verecek olursak temizlik ya da güvenlik işçilerinin alımına yer verilmektedir. Bunların yanı sıra;

  • Sayaç açma ve kapama elemanı dahi iş ilanlarından gösterilir.
  • Sayaç okuma elemanı da bunlar arasındadır.
  • Büroya yönelik personellere ve veznedarlara da ihtiyaç duyulur.

Balıkesi BASKİ Personel Alım Şartları

Belirli şartlar kapsamında iş ilanlarına yer verilir. Öncelikle başvurulara geçmeden ilanları dikkate almanız faydalı olacaktır. Örnek verecek olursak eğitim düzeyiyle alakalı olarak bilgiler aktarılır. Deneyimli ya da deneyimsiz persone yönelik şartlar da aktarılır. Bunların dışında erkek ya da kadınlara yönelik ayrı şartlar üzerinden personel alımına yer verilir. Mesela cinsiyete bağlı yaş sınırlarında dahi farklılıklar meydana gelmektedir. Baski iletişim bilgilerinden de harekete geçenler bu konuları değerlendirebilir.


Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler İletişim

Balıkesir Baski bağlı idareler personel alımı hakkında iş ilanları dikkate alınıyor. Ancak bunların yanı sıra idarelerin iletişim bilgilerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Geçerli telefon numaralarından iletişime açık olanlar mevcut. Aynı zamanda mail adreslerinden de sorularınızı iletebilir ve yanıt bulabilirsiniz. Her idareye yönelik ayrı ayrı iletişim detaylarına yer verilmektedir. Konuyla alakalı olarak web sitelerinden de yardım alabilirsiniz. BASKİ bağlı idareler öncelikle listeler üzerinden sunulmakta. Beraberinde ise dairelerin telefon numarasından mail adresine kadar tüm bilgiler aktarılır.

Benzer İçerik  Adıyaman İnlice Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları