Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Aksaray Sarıyahşi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları, Başvuru Şartları

06.11.2018
370
Aksaray Sarıyahşi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları, Başvuru Şartları

Aksaray Sarıyahşi İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında detaylı bilgi almak isteyen kişilerin öncelikli olarak www.sariyahsi.bel.tr internet adresi üzerinden inceleme yapmaları gerekmektedir. 4038 kişilik nüfusa sahip olan bu belde kapsamında kadro ile alakalı bütün detaylara bu adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Personel Alımı Hangi Meslek Gruplarını Kapsamaktadır?

Sarıyahşi İlçe Belediyesi personel alımı vasıfsız işçi statüsünde de alımlar gerçekleştirmektedir. Bu noktada kişilerin ilkokul mezunu olması yeterli bir nitelik olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra temizlik işçisi, bilgisayar işletmeni ya da şoför gibi kadrolar da sıklıkla açılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde istenen belgeler toplanarak açılan kadrolara başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.


Belgelerin Toplanma Aşamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Aksaray Sarıyahşi İlçe Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında kişilerin dikkate almaları gereken temel hususlar;

  • Toplanan belgelerin size ait olması ve güncel bilgileri yansıtması gerekir.
  • E-devlet üzerinden alınan ve e-imza taşıyan belgeler de kabul edilmektedir.
  • Sertifika talep eden kadrolarda kişilerin MEB onaylı sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kadro başvurunuz kabul görecektir.

Belgelerin gönderilmesinin akabinde ön elemeyi geçen kişiler arasından kura çekilmektedir. Kadroya başvuran kişilerin açılan boş kadronun kat kat fazlası olduğu öncesinden bildirilmelidir.

Belediye İletişim Bilgileri

Aksaray Sarıyahşi Belediyesi personel alım koşulları ile alakalı olarak net bilgiler elde etmek isteyen kişiler 3823112002 telefon numarası aracılığı ile iletişim kurabilirler. Geçerli olan faks numarası ise 3823112004 olarak belirlenmiştir. Bu iletişim bilgilerinin yanı sıra e-mail üzerinden bilgi almak isterseniz info@sariyahsi.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Belde belediyesi olduğu için açılan kadrolar sınırlı olsa da tüm bilgiler verilen bu iletişim seçenekleri üzeriden kısa bir süre içerisinde öğrenilebilmektedir.

Benzer İçerik  Bursa İznik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.