Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
888 okunma
Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ bağlı İdareler işçi alımı konusunda dönemsel olarak açılan kadroların bir kısmı sözleşmeli bir kısmı da daimi kadro içerisinde yer almaktadır. Bu husus dahilinde özellikle adli sicil kaydının temiz olması ve sağlık koşullarının da çalışmaya engel olmaması gibi genel koşullar koyulmaktadır. Hem işçi hem de mühendis ya da mimar gibi statülerde de personel alımı gerçekleştirilmektedir. BUSKİ internet sitesini inceleyerek kadrolar hakkında bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz.

Personel Alım Koşulları Nelerdir?

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler personel alımı sırasında kişilerin temel olarak uyum sağlamaları gereken hususlardan bazıları;

  • Personel alımında daha önce aynı pozisyondan ya da urumda istifa etmiş olan kişilerin kesinlikle başvuruları kabul edilmemektedir.
  • Adli suçu olan kişilerin ön elemeyi geçmesi mümkün değildir.
  • Kadro dahilinde istenen belgeler elden teslim edilmelidir.

Bu hususları dikkate alarak ön elemeyi kısa bir sürede geçebilirsiniz. Ön elemeyi geçen kişiler arasından kura yolu ile kadronun kime gideceğine karar verilmektedir. Bu kapsamda kadronun belirlenmesinin akabinde güvenlik tahkikatı da yapılmaktadır. Güvenlik tahkikatından olumlu sonuç çıkmayan kişilerde direkt olarak kadro hakkı farklı bir bireye devredilmektedir.


Personel Alımında KPSS Puanı Talep Ediliyor Mu?

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler personel alım ilanı dahilinde vasıfsız işçi statüsünde olan kişilerin herhangi bir KPSS puanı beyan etmesi gerekmemektedir. Bunun yerine genel niteliklerin yerine getirilip getirilmediği incelenmektedir.

İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler personel alım koşulları hakkında kişiler kısa bir zaman dilimi içerisinde 2242702400 telefon numarası üzerinden gerekli bilgileri alabilir. 2242339573 faks numarası üzerinden de gerekli olan belge gönderimleri ya da ek olarak istenen yazışmalar yapılabilir.

Benzer İçerik  Çorum Kargı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir BASKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları