Aydın Söke Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Söke Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Söke Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
788 okunma
Aydın Söke Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Söke Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için yapılacak olan yeni duyuruların ardından resmi adreslerden başvuruda bulunulması gereklidir. Resmi web sitesi, telefon ve faks numaraları bulunan belediyenin ayrıca iletişime geçilebilecek olan mail adresi de kullanıma uygun durumdadır. Belediyenin bu ilçe için yapılan  sayımında nüfusunun 115 bin 541 olduğu kayıtlara geçmiştir. Halka hizmetin sürekli hale gelmesi ve kamu hizmetlerinde mağduriyet oluşmaması için Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 yılına özel olan duyurusunu yaptı.

Aydın Söke İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Aydın Söke İlçe Belediyesi tarafından belirlenen telefon numarası 256 518 10 84 üzerinden resmi kurumla iş başvuruları için şartlar öğrenilebilir ve başvuruda bulunulabilir.

Aydın Söke İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Söke Belediyesi tarafından belirlenen faks numarası 256 518 20 93 oldu ve her zaman için bu numara aracılığıyla belediyeyle iletişime geçilebiliyor. Faks hattının kullanılması mümkün olacağı gibi, personel duyurularının ardından yapılacak olan resmi faaliyetler için de bu yöntemin değerlendirilmesi sağlanıyor.


Aydın Söke İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Söke Belediyesi iş başvuru formu doldur butonuna tıklayarak web sitesi üzerinden bilgilerinizi girerek başvurularınızı yapmanızı sağlayacaktır. Söke ilçesinde yer verilen nüfusun sayımıyla birlikte ilçenin 115 bin 541 kişi olduğu tespit edilmiştir. Diğer ilçelerin birçoğuna kıyasla çok daha fazla kişinin ikamet ettiği ilçenin iş ilanları ve kamu hizmetleri için www.soke.bel.tr adresine ulaşabilirsiniz.

Resmi olarak tüm faaliyetlerin kayıt altına alındığı, açıklandığı site aracılığıyla aynı zamanda çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Belediyeyle iletişime geçmek üzere kullanılabilecek bir diğer yöntem ise elektronik posta adresidir. Aydın Söke Belediyesi bilgi@soke.bel.tr adresiyle vatandaşlarının başvuruda bulunmasını sağlıyor.

Benzer İçerik  Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Germencik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları