Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
315
Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Didim Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için vatandaşların belediye tarafından belirlenen kontenjanlara uygun şekilde başvuruları sürüyor. Hangi pozisyonda çalışılacağını, vasıflı veya vasıfsız bir personel aranma durumuyla ilgili bilgilerin farklı yollardan öğrenilmesi mümkün oluyor. Aydın Didim Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 duyuruları için özellikle de web sitesindeki açıklamaların takip edilmesi gereklidir.

Aydın Didim İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

İş başvurusunda bulunmak ve belediyede personel olarak çalışmaya başlamak isteyen vatandaşlar için bölgede onlarca farklı işçi ilanı veriliyor. Belediyenin 2016 yılında yapılan son sayımında bölgedeki vatandaş sayısı 64 bin 643 olarak kayıtlara geçmiştir. Tüm vatandaşların kamu hizmetlerinden yararlanmasını sağlayacak şekilde hizmet verilmesi amacıyla, eksik olan kadrolar için belirli aralıklarla duyurular yapılıyor. Telefon numarası 256 811 25 60 olan belediyenin resmi iletişim alanları aracılığıyla, insan kaynaklarıyla görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.


Aydın Didim İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Aydın’da verilen hizmetlerin ve bu çalışmaların sürdürülmesini sağlayacak olan personellerin sağlanması için düzenli olarak yeni alım duyuruları yapılıyor. Uzun vadeli sözleşmeler yerine, 6 ay veya 1 yıllık sözleşmelerle birlikte belediyede çalışabilirsiniz. Telefon numarasının yanı sıra, faks hattı olan 256 811 21 11 numarası aracılığıyla da ulaşılabiliyor.

Aydın Didim İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu doldur alanına web sitesi üzerinden ulaşabilir, talep edilen bilgileri birkaç saniye içerisinde doldurabilirsiniz. Resmi web sitesi olarak www.didim.bel.tr adresi belirlenmiş ve tüm vatandaşların ulaşabileceği, her türlü hizmetle ilgili bilgi edinebileceği çalışma gerçekleştirilmiştir. Web sitesi resmi duyuruların yapıldığı, iletişim bilgilerinin bulunduğu bir adres olmasının yanı sıra, mail ile görüşmek için de info@didim.bel.tr mail adresinin yayınlandığı bir sitedir.

Benzer İçerik  Antalya Elmalı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.