Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
740 okunma
Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir Belediyesi işçi alımı duyurularını kadroların eksiklik durumlarına bağlı olarak belirli aralıklarla yapıyor. Hangi pozisyonda eksiklik olduğuna bağlı olarak kadronun iyileştirilmesi ve işçi ihtiyacının karşılanması için ilan veriliyor. Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022-2023 yılında belirlenen personel durumuna bağlı olarak, kurum tarafından web sitesinde duyuruluyor.

Aydın Sultanhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Belediyenin sayımında toplam nüfusunun 21 bin 114 kişi olduğu kayıtlara geçmiştir. Halkın ihtiyaçlarının karşılanması, kamu faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi için farklı pozisyonlarda sözleşmeli işçiler aranıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın her zaman ulaşması mümkün olan telefon numarası 256 351 30 06 olarak belirlenmiştir. Resmi kurumun sadece hizmetlerinden yararlanmak için değil, iş başvurusunda bulunmak için de telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Aydın Sultanhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Faks ile iletişime geçmek isteyenler tarafından Büyükşehir Belediyesinin faks numarası 256 351 30 90 olarak belirlenmiş ve ulaşıma açılmıştır. Personel alımıyla ilgili şartların ve duyuruların detaylı olarak resmi web sitesi aracılığıyla yapılması mümkün olacaktır. Vatandaşların ihtiyaç duyulan kadrolara yapacakları başvurular arasından yapılacak seçimlerle birlikte, uygun pozisyonlara sözleşmeli işçiler alınacaktır.


Aydın Sultanhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Sultanhisar Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünde T.C. Kimlik Numaranız, adınız, soy adınız gibi bilgilere de yer vermeniz gereklidir. Bu bilgilerin yazılması ve formun eksiksiz bir şekilde doldurulması durumunda, resmi web sitesinden başvuruda bulunulabilir.

Aydın’ın Sultanhisar ilçesindeki belediye faaliyetlerinden haberdar olmak ve duyuruları görmek için Büyükşehir Belediyesi sitesine ulaşabilirsiniz. Elektronik posta yoluyla iletişime geçmek için ise direkt olarak Sultanhisar_Belediyesi09470@hotmail.com resmi adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Tatarlı Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Yenipazar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Efeler Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları