Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
863 okunma
Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvurularınızı web sitesinde ve yerel bültenlerle yapılan duyurulardaki şartlara göre yapabilirsiniz. Web sitesinde detaylandırılmış olarak her türlü bilgiye yer verilmesi, bu süreçte özellikle de süreç hakkında hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin iletişime geçilmesi sağlanıyor. Faks, telefon, elektronik posta yollarıyla web sitesindeki Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022-2023 duyurularında olduğu gibi iletişime geçebilirsiniz.

Aydın Karacasu İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Telefon numarası için 256 441 20 11 numaralı telefondan iletişime geçebileceğiniz belediye tarafından personel alımıyla ilgili şartlar detaylı olarak açıklanır. Web sitesinden veya diğer yayın organlarından yapılan açıklamalara göre telefonla da başvuruda bulunabilirsiniz.

Aydın Karacasu İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Aydın Karacasu, ilçe belediyesi olarak ilçe genelinde sayımda tespit edilen 19 bin 807 kişiye hizmet veriyor. Bu nedenle başta çöplerin toplanması, belediye faaliyetleri arasında yer alan park ve bahçelerin düzenlenmesi gibi alanlarda yoğun iş gücü gerekiyor. Faks numarası olarak belirlenen Aydın Karacasu Belediyesi’ne özel 256 441 23 14 numarası üzerinden faks gönderilebiliyor.


Aydın Karacasu İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Karacasu Belediyesi iş başvuru formu doldur butonuyla yapılacak olan başvurular için özellikle belediyenin web sitesinden formun doldurulması yeterli olacaktır. Eğer internet üzerinden belediyenin resmi sitesine ulaşmanız mümkün olmayacaksa, bu durumda belediye binasına giderek veya telefonla başvurabilirsiniz.

Belediye tarafından kullanıma sunulan, yedi gün yirmi dört saat ulaşım açık ve mail yoluyla da iletişime geçilebilecek adres www.karacasu.com.tr olarak belirlendi. Yapılacak olan mail başvurularında ise web sitesinde de belirtildiği gibi karacasubelediyesi@hotmail.com adresi üzerinden bilgi alınması mümkün oluyor.

Benzer İçerik  Ankara Akyurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Bolu Karacasu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Germencik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları