Aydın Bozdoğan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Bozdoğan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Bozdoğan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
847 okunma
Aydın Bozdoğan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bozdoğan Belediyesi Aydın’da personel alımı için yıl içerisinde farklı aralıklarla duyurular yapıyor. Belediye tarafından yapılan açıklamaların izlenmesi halinde, park ve bahçeler ile çöp toplama ekipleri de dahil olmak üzere tüm alanlar için yapılan alanlara başvurulabilir. Türkiye’de yapılan sayıma göre Aydın’ın Bozdoğan ilçesindeki belediyeye bağlı kişi sayısı 34 bin 930 olarak belirlenmiştir.

Aydın Bozdoğan Belediyesi işçi alımı yapılması için özellikle site üzerinden ekipler halinde genellikle 1 yıllık sözleşmeler yapılacağı açıklanıyor. Yapılan duyurular ise ekiplerin 10 ila 50 kişilik ekipler halinde farklı alanlarda çalışacak şekilde alınacağını gösteriyor. Yıl içerisinde düzenli olarak, sözleşme süreleri de değişebilecek şekilde duyurular için başvurular yapılabiliyor.

Aydın Bozdoğan İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Aydın’da Bozdoğan Belediyesi tarafından belirlenen hizmet politikalarına uygun şekilde, halkın ihtiyaç duyduğu tüm kamu alanları için işçi alımı yapılabiliyor. Bozdoğan Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020  yılı duyurularının ardından başvurularınızı dört farklı adres üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Bozdoğan Belediyesi tarafından belirlenen belediye telefon numarası 256 414 10 08 olarak resmi sitede de yer alıyor.


Aydın Bozdoğan İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Bozdoğan ilçesinin belediye için belirlenen faks numarası ise 256 414 18 77 olarak belirlenmiş ve her zaman için faks gönderimine açık durumdadır. Belediye bünyesinde yapılacak olan açıklamalara web sitesinden ulaşılabileceği gibi, tüm bu detayları dönemlerine ve sonuçlanma durumlarına bağlı olarak telefonla öğrenebilirsiniz.

Aydın Bozdoğan İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Bozdoğan Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünden kişisel bilgilerinizi yazdığınız taktirde, kendinizi tanıtmanız ve CV hazırlamanız mümkün olacaktır. Belediye tarafından belirlenen mail adresi ise bilgi@bozdogan.bel.tr adresidir. Resmi sitesi ise www.bozdogan.bel.tr adresidir.

Benzer İçerik  Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Belören Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartlar