Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Antalya Konyaaltı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
276
Antalya Konyaaltı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Konyaaltı Belediyesi işçi alımı ilanı açan belediye içerisinde yetkinliğinize uygun ilanlar görebilirsiniz. İlçeyi geliştirmek adına tüm gücüyle çalışan Antalya’nın güçlü belediyelerinden biri olan Konyaaltı Belediyesi, kişilerin kariyer fırsatlarını da değerlendiriyor. Falezler üzerinde yer alan bölgede çalışmalar yürüten belediyenin personel açığı ilanları güncellenmektedir.

Antalya Konyaaltı Belediyesi Hangi Personelleri Alacak?

Konyaaltı Belediyesi personel alımı 2020 senesinde de tüm hızıyla devam ediyor. İlçeyi geliştirmek adına eski hükümlü ilanlarına bile sahip olan ilçe özellikle yaz aylarında artan nüfusu nedeniyle işçi ve memur alımını da arttırıyor diyebiliriz. Güncel olarak yayınlanan ilanlarına baktığımız zaman mimar, sosyolog, mühendis, tekniker, ekonomist, özel güvenlik görevlisi gibi birbirinden çok farklı ilanlar olduğunu görebiliyoruz.


Konyaaltı Belediyesi Personel Alım Evrakları Nelerdir?

İş talep formu, başvuru belgesi gibi evraklar isteyen belediye insan kaynakları birimine de başvurunuzu yaparsanız onaylayacaktır. Konyaaltı Belediyesi personel alım evrakları arasında sizden diploma, fotoğraf, dilekçe gibi belgeler de istenebilir. Başvuru tarihlerini kaçırmadan bu evrakları teslim etmiş olmanız önemlidir. Aksi durumda bir sonraki eleman alımına kadar başvuru yapamayabilirsiniz.

Konyaaltı Belediyesi İletişim Numaraları Nelerdir?

Konyaaltı Belediyesi hem telefon hem de mail ile ulaşabileceğiniz iletişim numaralarına sahiptir. Eğer belediyeye telefon etmek istiyorsanız belediyenin açık olduğu saatler ulaşabileceğiniz telefonu 0242 245 5500 olarak belirlenmiştir. Konyaaltı Belediyesi’ne evrak gönderecekseniz faks yolunu tercih edebilirsiniz. Belediyenin faksı 0242 245 5549’dur. Konyaaltı Belediye’sinin resmi web sitesi de www.konyaalti.bel.tr olduğu için güncel bilgilere ve belediyenin iletişim adresine buradan da erişebilirsiniz. Belediyeye görüş ve önerilerinizi bildirebileceğiniz, resmi e posta adresi de info@konyaalti.bel.tr şeklinde girilebilir. Yazlık nüfusun yoğun olduğu Konyaaltı’nın nüfusu ise güncel olarak 137670 olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerik  Aksaray Sultanhanı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.