Garanti Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Garanti Atmde Param Sıkıştı - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Garanti Atmde Param Sıkıştı

Garanti Bankası bankamatik paramı yuttu, Garanti Bankası atmsinde param sıkıştı, Garanti bankamatiği paramı aldı diyorsan detaylar yazımızda!

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Garanti Atmde Param Sıkıştı
01 Haziran 2018
1.748 okunma
Garanti Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Garanti Atmde Param Sıkıştı

Garanti Bankası Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan bankamatikleri ile hizmet eder. Bankamatikte para yatırma işlemleri sırasında ise kişiler para sıkışması gibi çeşitli sorunlar ile karşılaşabilir. Bu durumda ne yapmalıyım diye düşünenler ise öncelikle müşteri hizmetleri ile ya da banka personelleri işe görüşmeli. Bankamatiğin bağlı bulunduğu banka şubesi ile de iletişime geçebilirsiniz.  Para yatırma işlemlerinin ardından kişiler mutlaka ana menüye dönerek işlemlerini kontrol etmelidir. Bankamatiğin parayı yutması gibi sorunlar ile karşılaşıldığında işlemleriniz geçersiz olacaktır.

Garanti Bankası Bankamatikten Para Yatırma

 Bankamatikten daha hızlı ve pratik bir şekilde para yatırma işlemleri gerçekleştirildiği için kişiler çoğunlukla fatura ödeme, hesaba para yatırma ya da hesaptan para çekme gibi işlemlerinde ATM’leri tercih eder. Ancak ATM’lerde de birtakım sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Garanti Bankası ATM paramı yuttu gibi sorunlar yaşamanız durumunda banka personelleri ile görüşme sağlamanız gerekmekte. Bunun yanı sıra çağrı merkezini de arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz.


  • Para yatırma işlemlerinde bulunmak adına öncelikle banka kartınız ile giriş yapmanız gerekiyor.
  • Daha sonra şifrenizi yazarak ana menüde yer alan para yatırma bölümüne erişim sağlamanız ve işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
  • Yatırmak istediğiniz tutarı belirledikten sonra paranızı ATM’de bulunan para yatırma bölmesine nizami bir şekilde yerleştirin.
  • Garanti Bankası atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım diye düşünenler en yakın banka şubesine durumu bildirebilir.
  • Bankanın açık olmaması durumunda ise 7/24 hizmet veren Garanti Bankası çağrı merkezi aranmalıdır.
  • Paranızı yatırırken yırtık olmamasına ve ıslak olmamasına dikkat edin. Aksi halde bankamatik işleminizi iptal edebilir.

Garanti Bankası ATM’sinde Parası Kalanlar Ne Yapmalı?

Bankamatik üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunurken paranız sıkışabilir ya da paranız bankamatik tarafından yutulur. Garanti Bankası bankamatiğe para sıkışması gibi durumlarda yapmanız gereken;

444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek olacak. Garanti Bankası bankamatikte param kaldı talebinde bulunduktan sonra

Müşteri hizmetleri sizden hangi şubeye bağlı olan bankamatikte bulunduğunuz ile ilgili sorular yöneltir.

Dilerseniz Garanti Bankası bankamatik paramı yuttu dilekçe işlemlerinde de bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konuda size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.


Benzer İçerik  Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma