Ankara Akyurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ankara Akyurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ankara Akyurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
739 okunma
Ankara Akyurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Akyurt büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı yılın belirli dönemlerinde gerçekleşir. Genellikle yılbaşlarında ve sonbahar da birbirinden farklı pozisyonlarda işçi alımı yapılır. Başarılı olabilmek adına yazılı ve sözlü mülakat süreçlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak gerekir. Memur ilanlarını takip edenler adına ise KPSS puanı zorunludur.

Açılan Personel İlanları Ve Başvuru

Akyurt Belediyesi içerisinde sekreter, temizlik görevlisi, büro elemanı gibi birbirinden farklı açık pozisyonlar bulunur. Aynı zamanda memur ve sözleşmeli personel ilanları sayesinde KPSS puanı olanlar başvuru yapma fırsatı elde ederler. Akyurt belediyesi personel alımı hakkında fikir edinmek isteyenlere iletişim servisleri yardımcı olur. Belediyenin mesai saatlerinde hizmet veren telefon numarası 0 312 844 10 97 şeklinde karşımıza çıkar. Evraklar, başvuru seçenekleri ve süreç hakkında fikir edinmek bu sayede daha kolaydır.

Online Başvuru Fırsatı

Akyurt belediyesi içerisinde uzaktan başvuru yapacak memur adayları için online işlem fırsatı da vardır. Online başvuru sayesinde tüm evraklar tamamlanır ve belediyeye gönderilir. Anlık belge aktarımı sağlamak isteyenler adına faks numarası 0 312 844 10 10 olarak karşımıza çıkar. Açık pozisyonlara başvuru yapılması durumunda en fazla 30 gün içerisinde sonuçlanır.


Gerekli Olan Evraklar Ve Kimlik Bilgileri Şart

İkametgah, kimlik bilgileri, sağlık raporu, sabıka kaydı Akyurt belediyesindeki personel alımı ilanlarına başvuracaklar için gerekli evraklardan bazılarıdır. Açılan pozisyona göre adaylardan ekstra evrak talebinde de bulunur. Akyurt belediyesi iletişim birimleri, merak edilen tüm noktalarda bilgilendirme sağlar. Aynı zamanda baksan@akyurt.bel.tr mail adresine merak ettikleri soruları gönderenler kısa süre içerisinde sonuç alırlar. Yıl içerisinde ilanlar açıldıkça ilköğretim ve üniversite mezunu vatandaşların iş sahibi olmalarına zemin hazırlanır.

Benzer İçerik  Çankırı Korgun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ankara Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları