Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
756 okunma
Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında ilgi sahibi olmak isteyen kişilerin açılan kadrolar hakkında www.yucekapi.bel.tr adresini kullanmaları gerekmektedir. Bu adres üzerinden gerekli olan tüm kadro bilgilerine kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Aılan kadroların bir kısmı sözleşmeli bir kısmı da asli kadrolu olmaktadır. Başvurunuzu yaparken bu hususları da göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.

Personel Alımı Hangi Branşlarda Gerçekleştirilmektedir?

Yücekapı İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında en sık kadro açılan meslek gruplarından bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • VHKİ
  • Bilgisayar işletmenliği
  • Gişe memurluğu
  • Halk eğitim merkezlerinde eğitmenlik
  • Aşçılık
  • Temizlik görevliliği

Bu kadroların her birinde sizden talep edilecek belgeler de değişim arz etmektedir. Belediyeye gönderilecek olan bütün belgelerin güncel olması gerekir. Anca bu şekilde ön başvurunuz kabul edilecektir.

Kadro Belirleme Usulü Nedir?

Ağrı Yücekapı Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek konu başlığı altında kişilerin gerekli belgeleri göndererek ön elemeyi geçmeleri gerekmektedir. Ön elemeyi geçmelerinin sonrasında kura yöntemi ile kadronun kime verileceğine net olarak karar verilmektedir. Kadronun belirlenmesinden sonra kişiler güvenli tahkikatından geçirilmektedir. Bu tahkikattan olumlu sonuç alamayan kişilerin kadrosu farklı bir kişiye devredilecektir.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi sözleşmeli personel ilanı kapsamında kişilerin akıllarına takılan detaylar hakkında bilgi almaları için kullanmaları gereken telefon numarası; 4727176436. Faks numarası ise 4727176034 olarak belirlenmiştir. Yazışmaların gerçekleştirilmesi için bu e-mil adresini kullanabilirsiniz. Belgeler elden teslim edilmek zorunda olsa da bu tip ek bilgilendirmeler de söz konusu olabilmektedir. 2595 kişilik bir nüfusa sahip olan bu belediye kapsamında gerekli tüm bilgilere kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu

Ziraat Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Ziraat Bankası HGS Etiket Ücreti

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

 Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme