Ağrı Dedeli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ağrı Dedeli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ağrı Dedeli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
691 okunma
Ağrı Dedeli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Dedeli Belde Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında kadro koşulları ile alakalı detaylı bilgi elde edebilmek için internet sitesi üzerinden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Ağrı belediyesinde açılan kadroların bir kısmı sözleşmeli bir kısmı da kadrolu olarak kişilere sunulmaktadır. Başvuracağınız kadroya uygun olarak sizden talep edilecek olan belgeler de değişim gösterecektir. Belgelerin her birinin güncel olması gerekmektedir.

Hangi Alanlarda Personel Alınmaktadır?

Dedeli İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında özellikle kadro açılan meslek grupları şu biçimde sıralanır;

  • VHKİ/Bilgisayar işletmenliği
  • Şoför, Muhasebe elemanı
  • Aşçı, Temizlik görevlisi
  • İnşaat görevlisi, Halk eğitim merkezi öğretmenliği

Bu kadrolar için kullanacağınız sertifika bilgilerinin her birinin MEB tarafından onaylanması istenmektedir. Özellikle halk eğitim merkezlerinde öğretmenlik yapabilmek için usta öğreticilik belgesini edinmeniz gerekir.

Belgeler Nasıl Ulaştırılmalıdır?

Ağrı Dedeli Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek sorusu senede iki defa biçiminde yanıtlanmaktadır. Kişilerin özellikle Eylül ve Ocak aylarında kadroların açıklandığı sayfayı detaylı bir biçimde takip etmesi gerekmektedir. Açılan kadrolara gönderilen belgelerin muhakkak sahih olması ve elden teslim edilmesi gerekmektedir. Bazı belediyeler elden teslim edemeyen kişilere kargo ile de gönderme imkanını sunmaktadır.


Belde Belediyesi İletişim Kanalları Nelerdir?

Ağrı Dedeli Belde Belediyesi sözleşmeli personel ilanı kapsamında kişilerin bilgi alabilmeleri için kullanmaları gereken telefon numarası; 4726366242dir. Yazışmalar sırasında kullanabileceğiniz faks numarası ise 4726161562dir. Bu bilgilerin yanı sıra kişilerin e-mail adresi üzerinden de yetkililer ile iletişime geçme imkanı bulunuyor. Belediyenin e-mail adresi cezmi80@hotmail.com olarak belirlenmiştir. 3621 kişilik nüfusa sahip olan bu belde hakkında gerekli olan bütün bilgileri kısa sürede bu iletişim yöntemleri üzerinden elde edebilirsiniz. Belde belediyesi kadrolarından çalışma planına kadar bu numaralar üzerinden bilgi elde edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Beşiri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Müşteri Hizmeti | DENİZBANK HGS Alınabilir Mi?

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları