Diyarbakır Diski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Diski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Diyarbakır Diski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
884 okunma
Diyarbakır Diski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diski Belediyesi işçi alımı için bağlı idarelerin de ilanlarını yayınlamaktadır. Bunlardan biri olan sular idaresi olarak da kısaltabileceğimiz Diski içerisinde de sözleşmeli ya da kadrolu olarak zaman zaman farklı elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu eleman ihtiyacını gidermek için de Diski sayfasına girerek başvuru hakkında detaylı bilgi alabilir ve istenen şartlara, yetkinliklere göz atabilirsiniz.

Diski Bağlı Belediye Eleman Alım Zamanı Nedir?

Diski bağlı belediye memur alımı için sizden 18 yaşından büyük olmanızı istemesi dışında KPSS yeterliliği de isteyecektir. Puana göre bir alım sıralaması yapacak olan DİSKİ sözleşmeli elemana da ihtiyaç duyacağı için süresiz olarak yayınladığı ilanları da vardır. Bu ilanlardan size en uygun olanına internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Diski Bağlı Belediye Hangi Branştaki Elemana İhtiyaç Duyuyor?

Diski bağlı belediye personel başvuru formu için çalışacak özel büro görevlisi, memur, mimar ve mühendis gibi elemanlara ihtiyaç duyacaktır. Eleman açığını görmek ve pozisyonlara son başvuru tarihleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için DİSKİ’nin resmi web sitesine girebilirsiniz.


Diski Bağlı Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Diski Bağlı Belediyeler olarak geçen belediye, Diyarbakır’ın içerisinde yer alan nüfus yoğunluğu çok olmayan bölgelerden biridir. Diski ilçesi belediyecilik anlamında yeni eleman alımı yapabilmekte ve bunu internet üzerinden ya da Diyarbakır Büyükşehir Belediye sayfasından da duyurabilmektedir. Bölge halkı telefon ya da web sitesi üzerinden de belediyeye ulaşabileceği gibi dilerse faks numarasından evrak da iletebilir. Diski Bağlı Belediye’nin  faks numarasını  kullanabilir ve 0412 252 3957 numaralı hattan evrak gönderebilirsiniz. Diski Bağlı Belediye’nin telefon numarası da 0412 252 2990’dır. Diski Bağlı İdareler personel alımı hakkında bilgiler internet sitesinde mevcuttur.

Benzer İçerik  Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları