Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
790 okunma
Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi işçi alım ilanı dahilinde kişilerin eğitim seviyelerine uygun farklı kadro seçenekleri ortaya koyulmaktadır. Fakat açılan kadrolardan kat ve kat fazla yoğunlukta başvuru geldiği için özellikle ön koşullar ve başvuru tarihleri konusunda ayrıca dikkatli olmalısınız. www.bozcaada.bel.tr internet adresi üzerinden konu ile alakalı bütün bilgilere kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz.

Hangi Dallarda Personel Alınmaktadır?

Bozcaada İlçe Belediyesi personel alımı dahilinde kişilerin başvurabilecekleri kadro seçeneklerinden bazıları şu biçimde sıralanır;

  • Temizlik görevlisi, kat görevlisi
  • Bilgisayar işletmeni, VHKİ
  • Gişe memuru, Halk eğitim merkezlerinde eğitmenlik

Belirtilen bu unsurların dışında dönemsel olarak açılan projelerde de yer alma imkanını elde edebilirsiniz. Mühendislik ya da mimarlık gibi meslek gruplarında da bu dönemsel alımlardan faydalanma imkanını elde edebilirsiniz.

Hangi Usul ile Atama Yapılmaktadır?

Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi personel alımı yapılacak mı sorusu kadar atama yöntemi konusunda da bilgi sahibi olunmalıdır. Kişilerin bu kadrolarda yer bulabilmesi için KPSS puanı sahibi olmak bir zorunluluk değildir. Düz olarak sadece niteliklerin yerine getirilmesinin akabinde başvurabileceğiniz farklı kadrolar da yer almaktadır. İlkokul mezunu olmanızı talep eden temizlik işçisi ya da kat görevlisi gibi kadrolara da göz atılabilir.


Belediye Yetkilileri ile Nasıl İletişim Kurulur?

Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi işçi alım bilgileri hakkında veri sahibi olabilmek için  2866978081 telefon numarasını kullanıma alabilirsiniz. Belge göndermek ya da kurum içi yazışma yapmak isteyen kişilerin kullanması gereken faks numarası ise 2866978081 olarak belirlenmiştir. Bunların haricinde bozcaadabel@ttmail.com mail adresi üzerinden de gerekli olan bütün bilgileri talep edebilir ya da yorumlarınızı yetkililer ile paylaşabilirsiniz. 2643 kişilik nüfusu ile her sene kadro boşluğu ortaya koyulmadığının da ayrıca hatırlatılması gerekir.

Benzer İçerik  Çankırı Eldivan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

TC Ziraat İnternet Bankacılığı (Şifre Al, Telefon)

Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları