Halkbank POS Cihazı, Pos Kullanım Avantajları -

Halkbank POS Cihazı, Pos Kullanım Avantajları

Anasayfa > Türkiye Halk Bankası > Halkbank POS Cihazı, Pos Kullanım Avantajları
05 Kasım 2018
1.009 okunma
Halkbank POS Cihazı, Pos Kullanım Avantajları

Halkbank POS cihazı nasıl alınır sorusu yeni işletme açan ya da muhasebe sistemini daha güvenilir hale getirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Halkbank POS cihazı konusunda gerekli başvuruları yaptıktan sonra hızlı bir şekilde size cihazın gönderimini sağlayacak ve bunun kullanımı ile alakalı isterseniz gerekli eğitimleri de hızlı bir biçimde verecektir.

Cihazın kullanımı sırasında sadece Halkbank kartlardan değil aynı zamanda tüm banka kartlarından gerekli olan ödemeleri alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Güvenilir bankalar ile iş birliği yaptığınız için işletmenizin kredibilitesinin de direkt olarak artış göstereceği ayrıca bildirilmelidir.

Cihaz Hakkında İnceleme

POS cihazı firmaların talepleri doğrultusunda sattıkları hizmetin maddi karşılığını almaları için gönderilen ekonomik işlemleri kolaylaştıran unsurların başında gelmektedir. Cihazın kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken temel unsurlar size banka tarafından bildirilecektir. Cihaz ile alakalı dikkate alınması gereken hususlar;

 • POS cihazı aracılığı ile hem kredi kartı hem de banka kartı üzerinden ödeme alma imkanınız bulunmaktadır.
 • Cihaz hem elektrik hem de telefon hattına bağlı olarak çalışabilmektedir.
 • Başvuran her iş yerine cihaz gönderimi yapılmamaktadır. Bu konuda firmanın koyduğu temel kurallara uyum sağlayan firmalar Halkbank’ın bu sisteminden faydalanma fırsatını elde edebilirler.

Halkbank pos cihazı kullanımı sırasında bu unsurların dikkate alınması işlemlerinizi kısa sürede güvenilir bir biçimde gerçekleştirmenizi mümkün kılacaktır.


POS Türleri Nelerdir?

Halkbank pos cihazı komisyon oranları kişilerin seçmiş oldukları cihaz türüne göre değişim göstermektedir. Bu noktada POS cihazının kullanılacağı işletmenin hangi alanda hizmet verdiği dahi oranlar üzerinde değişimlere sebebiyet vermektedir. Hali hazırda kullanıma alınabilecek olan POS türlerinden bazıları;

 • ADSL POS
 • Mobile POS
 • GPRS POS
 • Sanal POS
Benzer İçerik  Halkbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Faiz Hesaplama Tutar: Döviz Cinsi

Bu türler arasından kendinize uygun olanı seçerek işletmenizi daha nitelikli bir hale getirebilirsiniz. Türler arasında seçim yapamayan kişiler hangi POS bana uygun başlığına tıklayarak bu konuda ek bilgi de talep edebilirsiniz.

Hizmet Kategorilerine Göre POS Seçimi

Halkbank ekonomik pos ücretleri kişilerin firmasının hizmet verdiği kategoriye göre değişim gösterebilmektedir. Bu kategorilerden bazıları;

 • Cafe&Restourant
 • Market, Giyim ve Akaryakıt
 • Adrese teslim servis
 • İnternet üzerinden satış, E ticaret

Kategoriler içerisinden size uygun olanları işaretleyerek bankanın sizin için hangisini daha uygun gördüğünü de net olarak anlayabilirsiniz. Bu sistemlerin her birinde geçerli olan komisyon ücretleri farklılık gösterebilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Denizbank POS Cihazı, Deniz POS, Kolay POS

TEB Pos Cihazı, Kobiler için TEB POS | Türk Ekonomi Bankası

Odea Bank Pos Cihazı, Dial-Up Pos, Mobil Pos, Yazarkasa Pos

Garanti Bankası POS Cihazı, Yazarkasa POS | Garanti Bankası

Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ