Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
846 okunma
Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi İşçi alımı için işçi ilanında belirlenen tarihler arasında Türkiye İş Kurumu internet adresi üzerinden başvuru şartlarını taşıyan kişiler başvuruda bulunabilirler. Nuribey Belde Belediyesi kapsamında çok sayıda personel istihdam edilmektedir. Boşalan kadrolar ve yeni açılan kadrolara istihdam sağlanabilmesi için işçi alımı ilanı verilir. Başvurular sonucunda başvuran ve gerekli şartları taşıyan kişiler arasından kura ile seçim yapılır.

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı İlanı

Nuribey Belde Belediyesi personel alımı için tekniker, tesisatçı, bahçe işleri çalışanı, temizlikçi, çaycı, büro memuru, mühendis ve daha birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Farklı farklı bulunan bu pozisyonların her biri için farklı kriterler bulunmaktadır. Özel kriterler dışında bir de her pozisyon için gerekli olan genel şartlar bulunmaktadır. Bu genel şartlar işe alım için ön koşul niteliğindedir.

Afyonkarahisar Nuribey Belediyesi Personel Alımı Genel Şartları

Nuribey Belediyesi personel alımı için gerekli olan genel şartlar TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, taksirli suçlar dışındaki suçlardan 1 yıl ve daha fazla hüküm giymemiş olmak, işini devamlı yapmasına engel olacak sağlık sorununun ya da bedensel engelinin bulunmaması ve askerlik ile ilişiğinin bulunmaması aranan genel şartlardır.


Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar ilinin merkez ilçesine bağlı olan Nuribey kasabasının nüfusu 3059 kişilik nüfusa sahiptir. Afyon Nuribey Kasabası iletişim bilgilerine belediyenin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi Nuribey Kasabası haberleri ve duyurularına da ulaşabilirsiniz. Nuribey Belde Belediyesinin telefon numarası 2722494025’tir. Bu telefon numarası ile Nuribey Belediyesi yetkilileri ile görüşmeniz mümkündür. Ayrıca belediyeye göndermeniz gereken faksı da Nuribey belediyesi faks numarası olan 2722494021 numarasından göndermeniz mümkündür.

Benzer İçerik  Çanakkale Bozcaada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Erkmen Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Erkmen Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları