Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adana Seyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
243
Adana Seyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Seyhan Belediyesi için personel istihdamı söz konusudur. Belediyenin açmış olduğu kadrolarda çalışmak isteyen kişilerin, belirlenmiş olan bir takım kriterlere uyum göstermeleri ve bu şekilde başvuru işlemlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Seyhan Belediyesi işçi alımı şartları şöyledir;

  • Belediyenin belirlemiş olduğu genel alım şartlarını bilmek gerekiyor. 18 yaşından küçükler bu ilanlara başvuramaz.
  • TC vatandaşı olma kuralı vardır.
  • Başvuru konusunda belirlenmiş olan temel bir diğer kriter ise sürecin belediye üzerinden başlatılmasıdır. Başvurular belediye binası üzerinden yapılmaktadır. Bunun için ilgili bir departman görev yapmaktadır.
  • Seyhan Belediyesi İşkur alımı çerçevesinde temizlik işçileri için bir KPSS kuralının olmadığını görmekteyiz. Buna göre sınava girmeye gerek yoktur. İlgili sınav ise bizzat belediye tarafından yapılacaktır.
  • Belediye bünyesinde çalışacak olan memur kadrolarının bir kısmında KPSS kuralı vardır. Bu sınava girmiş olmak ve belirlenmiş barajın üstünde puan elde etmek gerekmektedir.
  • Şoför alımları için KPSS kuralı koyulmamıştır.
  • Güvenlik hizmeti vermek isteyen ve bu konuda geçerli bir sertifikası olan kişiler, başvuru işlemlerini hemen tamamlayabilirler.
  • Seyhan Belediyesi personel alımı ile alakalı olarak kurumda bulunan insan kaynakları müdürlüğü ziyaret edilmelidir.

Belediye, Adana il sınırları içindedir. Merkez bir ilçedir. Nüfusu çok kalabalıktır. Tam 771947 kişi burada yaşamaktadır. Adana iline bağlı olan en büyük ilçedir. Belediye hizmetleri ve diğer konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, 3224328939 numarası ile bilinen telefon numarasını arayabilirler. Buna ek olarak bir faks numarası da belirlenmiştir. Numara 3224334970 şeklindedir. Her hususta elektronik posta ile bilgi sahibi olmak için basin@seyhanbel.tr numaralı adrese ileti göndermek mümkündür. Kurumun web sayfası ise www.seyhan.bel.tr olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerik  Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.