Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
740 okunma
Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aladağ Belediyesi işçi alımı, belli kriterlere göre yapılmaktadır. Aladağ, 1347 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzey kısmında Kayseri ve Niğde yer almaktadır. 2 tane beldesi vardır ve 26 adet köye sahiptir. Aladağ belediyesi personel alımı noktasında bir takım şartlar  vardır ve bunlar şöyledir;

  • Vasıfsız olarak bilinen işçi alımlarında KPSS şartı söz konusu değildir. Böylelikle ilgili sınava girmeden başvuruyu yapmak son derece kolaydır.
  • Adana Aladağ işkur aracılığı ile de başvuru gerçekleştirilebilir.
  • Güvenlik görevlisi personeli alımı söz konusudur. Bunun için başvuru sahiplerinin özel olarak eğitim veren bir güvenlik şirketi üzerinden sertifika ile belediyeye gitmeleri gerekmektedir.
  • Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere; hemşire ve ebe alımı da yapılmaktadır. Buna başvuruda bulunmak isteyen kişilerin ilgili bölümlerden mezun olmaları şarttır.
  • Belediye, sosyolog alımı da yapmaktadır. Sosyoloji mezunları bu ilana başvurabilirler.
  • Başvuru için istenilen belgeler arasında özgeçmiş yer almaktadır. Kişilerin kendilerine ait özgeçmişler ile başvuru tipine göre bir takım belgeleri hazırlamaları gerekmektedir. Lisans düzeyindeki alımlarda diploma ve sertifika beyan edilmek zorundadır.
  • Başvurular bizzat gerçekleştirilecektir.

Aladağ Belediyesi personel alımı, adı geçen şartların yerine getirilmesi ile mümkündür. Belediyenin sahip olduğu sınırlar içinde toplamda 17221 kişi yaşamaktadır. Belediye resmi telefon numarası ise 3225912018 olarak faaliyet göstermektedir. Tek iletişim kanalı bu değildir. Çünkü faks çekmek için 3225912006 numarası kullanılabilir. Ayrıca kurumun hem web sayfası hem de elektronik posta adresi vardır. Web sitesinin adresi, http://www.aladag.bel.tr olarak belirlenmiştir. Tüm bunlara ek olarak elektronik posta ile erişim sağlamak isteyen kişiler, aladag.belediyesi@mynet.com olarak hizmette olan adresi kullanabilirler. Belediye tüm iletilere kısa süre içinde dönmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Saimbeyli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Seyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Pozantı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Yüreğir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları