Aydın Buharkent Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Buharkent Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Buharkent Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
684 okunma
Aydın Buharkent Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Buharkent Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için belirlenen şartlara uygun olan tüm vatandaşların farklı alanlardan başvurularını yapmaları mümkündür. Telefon numaraları, faks numarası, mail adresi ve internet sitesi bulunan belediyenin başvurularında kısa sürede geri dönüş alınıyor.

Alımlar hem vasıflı hem de vasıfsız olan vatandaşlar için yapılan duyurularla birlikte farklı iş kollarında personel olarak çalışacak kişilerle anlaşılıyor. Maaşların ne kadar olacağı, hangi zaman dilimlerinde ve hangi pozisyonda çalışılacağı Büyükşehir belediyesi personel alımı 2018 duyurularında detaylı olarak açıklanıyor.

Aydın Buharkent İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Belediyenin hangi iş kollarında, hangi pozisyonlar için kaç işçi alacağıyla ilgili duyuruları yıl içerisinde pek çok kez yapılabiliyor. Sözleşme süreleri ve yeni çalışanların alınacak olması gibi durumlar da Aydın Buharkent belediyesi tarafından duyurulur. Telefon numarası için resmi hat 256 391 30 05 olarak belirlenmiş ve tüm vatandaşların ulaşımına açılmıştır.

Aydın Buharkent İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Aydın’ın Buharkent ilçesindeki belediye tarafından yapılan resmi duyuruların web sitesi üzerinden takip edilmesi mümkün oluyor. Ayrıca ilçenin belediyesi tarafından belirlenen faks numarası olan 256 391 31 51 numarasından da detaylara ulaşılması sağlanıyor.


Aydın Buharkent İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Buharkent Belediyesi iş başvuru formu doldur butonuna web sitesinden ulaşabilir veya belediyenin bulunduğu binaya giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Personel için yapılacak olan başvurularla birlikte, kaç kişinin alınacağı da yıl içerisinde pek çok farklı iş kolu için sürekli olarak yenilenecektir. Telefon numarası ve faks numarası yukarıda yer alan belediyenin mail adresi ise buharkentbelediyesi@hotmail.com olarak belirlenmiştir. İş başvurularının ve duyuruların takip edilebilmesi için resmi web sitesi ise Buharkent.bel.tr adresidir.

Benzer İçerik  Amasya Taşova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Germencik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları