Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Yapı ve Kredi Bankası Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, YAPI KREDİ BANKASI mevduatlar, faiz oranı, getiri

Yapı ve Kredi Bankası Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, YAPI KREDİ BANKASI mevduatlar, faiz oranı, getiri

Yapı Kredi Vadeli Dolar hesabı, yatırım ve birikimlere kazanç fırsatı sunuyor. Sabit getirisi olan sistemde, ister şube oranları isterseniz de dijital sistem faiz oranlarını kullanarak vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Mevduat hesapları Yapı Kredi’de Türk Lirası, Dolar ve Euro seçenekleriyle sunuluyor.

Vade seçenekleri ile 1 ay ile 1 yıl arasında sunuluyor. Her vadeli mevduat hesabı 1 yıllık olup, müşteri değişiklik yapmaz ise otomatik olarak yenilenir.

Yapı Kredi Vadeli Mevduat Hesabı

Yapı kredi vadeli hesap açma işlemi için yurt içindeki tüm Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapılabilir. Ayrıca Yapı Kredi İnternet/ Mobil Şube sistemleri üzerinden de banka müşterileri günün her saati hızlı ve kolay şekilde mevduat hesabı açtırabilir, vadeli opsiyon ile Dolar yatırımlarında cazip değerler katabilir.

Yapı ve Kredi Bankası, İnternet/Mobil Şubeye giriş yaparak;

  • Yatırımlar
  • Vadeli Mevduatlarım
  • Vadeli Mevduat Açılışı
  • Klasik/ E-mevduat

Sekmelerini seçerek, Dolar vadeli mevduat hesabını hızlı şekilde açabilirsiniz.


Yapı Kredi Dolar Hesabı Faiz Oranları

Yapı kredi vadeli hesap faiz oranları 2018 grafiği şu şekilde sunuluyor;

  • 1- 6 Gün, % 0,10, % 0,35, % 0,35, % 0,35
  • 7- 27 Gün, % 0,10, % 0,50, % 0,50, % 0,50
  • 28- 31 Gün, % 1,25, % 1,45, % 1,60, % 1,60
  • 35- 730 Gün, % 2,55, % 2,65, % 2,70, % 2,70

Yapı Kredi, Dolar vadeli mevduat hesaplarında minimum yatırım tutarı 1.000 USD olarak belirlenmiştir. Tüm faiz oranları yatırım tutarlarına ve vade sürelerine göre belirlenmektedir.

Kırık Vadeli Mevduat Hesabı

Yapı Kredi Bankası Kırık Vadeli mevduat hesabı ile istenilen gün sayısına göre vade opsiyonu sunuyor. Belirlenen vade süreleri dışında döviz yatırım faizlerinden yararlanmak isteyenlere; 1 günden dilediği süreye kadar olan vade süre seçimi ile avantaj sağlıyor.

Yapı kredi mevduat faiz oranı 2018 vadeleri, şube oranları ve dijital sistem faiz oranlarında farklılıklar sunmaktadır. Aylık vadeli yani klasik vadeli mevduat hesaplarında sunulan faiz oranları 1.000.000 USD’a kadar yapılan yatırımlarda geçerlidir. 1 günden 732 güne varan vade süreleri ve aylık faizlerde avantajlı seçeneklerle başvuru yapabilirsiniz.

Benzer İçerik  Yapı ve Kredi Bankası Pos Cihazı, POS | Üye İşyeri | Yapı Kredi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.