Şekerbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, ŞEKERBANK mevduatlar, faiz oranı, getiri - TL, USD, EUR, CHF - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, ŞEKERBANK mevduatlar, faiz oranı, getiri – TL, USD, EUR, CHF

Şekerbank vadeli döviz hesabı, Şekerbank dolar döviz faiz oranları ve mevduatları hakkında bilgileri sizlere hazırladık!

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, ŞEKERBANK mevduatlar, faiz oranı, getiri – TL, USD, EUR, CHF
03 Ekim 2018
1.808 okunma
Şekerbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, ŞEKERBANK mevduatlar, faiz oranı, getiri – TL, USD, EUR, CHF

Şekerbank vadeli Dolar hesabı, 2018 yılı döviz mevduatları faiz oranları ile sunuluyor. Şekerbank’ın sunduğu mevduat ürünleri kapsamında, farklı vade seçenekleri ve faiz oranları ile hem Türk Lirası mevduat hesapları hem de döviz cinsinden mevduat yatırımları, ekstra kazanç fırsatlarıyla değerlendiriliyor.

Bankanın sunduğu mevduat ürünlerinde; altın hesabı, Eurobond, hisse senedi gibi opsiyonlar sunulurken, Dolar mevduat hesaplarında da;

  • Şekerbank Gece Gündüz Hesabı
  • Vadeli Mevduat Hesabı
  • Döviz Tevdiat Hesabı
  • Avantajlı e-Mevduat

Seçenekleri ile vadeli seçenekler sunuluyor.

Şekerbank Vadeli Döviz Hesapları

1 gün ile 5 yıllık vade seçeneklerinde avantajlı faiz oranları sunan Şekerbank para yatırma faizleri kapsamında, ilk 120 gün için tanışma fırsatları sunuyor. Alt yatırım tutarı 1.000 TL olarak belirlenen TL mevduat hesaplarında eşdeğer döviz ile de yatırım yapılabilir.

Gece Gündüz hesabında da TL, EUR, USD, GBP birimleri ile vadeli mevduat seçenekleri sunuluyor. 3,25- 3,50- 4 ve 4,5 gibi farklı faiz oranları ile 5 yıla varan vade seçenekleri sunuluyor.


Şekerbank Vadeli Dolar Mevduat Hesabı

Şekerbank vadeli faiz oranları 2018 tablosu için www.sekebank.com.tr sistemi üzerinden giriş yapılabilir. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı seçeneklerinde farklı faiz oranları veriliyor. Kampanyalar ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için hem Şekerbank şubelerinden hem de online sistemden başvuru yapılabilir.

Dolar mevduat hesaplarında vadeli seçenekler için minimum 1.000 USD yatırım yapılması gereklidir. 500.000 USD’a kadar vadeli mevduat hesaplarından faiz oranları ile kar ve kazanç sağlanabilir.

Dolar Hesabı Faiz Oranları

Şekerbank para yatırma faizleri; 1 ila 6 gün arasında 0,50 faiz oranı veriyor. 1 yıl üzeri vade seçeneklerinde ise 4.5 faiz oranı ile 1 yıl ile 5 yıl aralığında uzun süreli vadeli mevduat hesabı avantajları sunuyor.

Benzer İçerik  Şekerbank İnternet Bankacılığı, Mobil ve Telefon Bankacılığı

Şekerbank müşterileri internet ve mobil bankacılık sistemleri üzerinden hızlı ve kolay şekilde vadeli hesap açtırabilirler. Şekerbank müşterisi olmak ve vadeli Dolar hesabından yararlanmak için ise 0850 222 7878 numaralı telefon bankacılığından veya internet bankacılığından direkt olarak başvuru yapılabilir. Sistemde ayrıca BirÇok Para Birikimli Mevduat sistemiyle, Dolar kazançları seçeneği sunuluyor.