Windows 10 İndir Ücretsiz | Windows 10 ücretsiz indirilir mi? -

Windows 10 İndir Ücretsiz | Windows 10 ücretsiz indirilir mi?

Windows 10 ücretsiz indirilir mi?, Windows 10 Nereden indirilmeli?, Windows 10 nasıl kurulur ücretsiz?, Windows 10 gerçekten ücretsiz mi?
Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Windows 10 İndir Ücretsiz | Windows 10 ücretsiz indirilir mi?
30 Eylül 2021
758 okunma
Windows 10 İndir Ücretsiz | Windows 10 ücretsiz indirilir mi?

Windows 10 İndir Ücretsiz; Windows, Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan işletim sistemidir. 32 ve 64 bit sürümleri vardır. Windows’un son sürümü, 2015 yılında piyasaya sürülen Windows 10 sürümüdür. Windows 8.1 ve Windows 7 işletim sistemine kullanan ücretsiz bir şekilde Windows 10 işletim sistemine geçiş yapabilir.

Windows 10 Yükseltme

Windows’un son sürümü olan Windows 10 işletim sistemine geçiş yapmak için Windows 7 işletim sistemini lisanslı kullanıyor olmanız gerekir. Gerçek lisansa sahip olan Windows 7 işletim sisteminden Windows işletim sistemine geçiş yapmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Windows 10 indir ücretsiz seçeneklerini kullanmadan işletim sistemine geçiş yapabilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemine geçiş yapmak için Windows 10 indirme sayfasını açarak “aracı şimdi indirin” butonuna tıklayabilirsiniz. İndirme butonuna tıklamanız ardından yüklenen “ Media Creation Tool” aracını açarak kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. Daha sonra “ bu bilgisayarı şimdi yükselt” seçeneği açılacaktır.

Bilgisayarı yükseltme seçeneğine tıklamanız ardından dosyaları ve bilgilerinizi saklayacağınız yükseltme modelini seçebilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra aktifleştirme alanına gelerek bilgisayarın Microsoft sunucuları ile bağlantı kurmasını sağlayarak dijital lisansını aktif hale getirebilirsiniz.

Windows 10 İndir Ücretsiz

Windows 10 Satın Al

Windows 10 satın almak için Microsoft resmi web adresini ziyaret ederek satın alma seçeneğine tıklayabilirsiniz. Satın almanız ardından Windows kurulumunu yapmak için indirme butonuna tıklamanız gerekir. Kurulumunu tamamlamanız ardından dijital lisansı olan Windows işletim sistemini kullanabilirsiniz.

Windows 10 satın almanıza gerek kalmadan bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Windows 10 indir bedava seçeneği farklı sitelerde yer alır. Ücretsiz olarak Windows 10 indirmeden önce sistem gereksinimlerini sağlayan bir cihaz kullandığınızdan emin olmanız gerekir.

Windows 10 İndir Ücretsiz; Windows 10 Pro

Windows 10 Pro, Microsoft’un piyasaya sürdüğü son işletim sistemidir. Windows 10 Pro, dijital lisanslı Windows 7 kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde geçiş yapabileceği sürümdür. Dijital lisanslı Windows kullanmıyorsanız ücretsiz indirme seçenekleri ile işletim sistemini bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Benzer İçerik  Ücretsiz Cins Kedi Sahiplendirme | Cins kedi kaç TL?

Windows 10 indir ücretsiz seçeneği sunulan sitelerden biri “tamindir.com” adresidir. Siteye giriş yaparak arama çubuğundan Windows 10 Pro başlığını açabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirme seçeneği sunan sitede indir butonuna tıklamanız ardından işletim sisteminin dosyası 10-15 dakika içerisinde indirilir. İndirilen dosyayı açarak Windows 10 kurulumunu yapabilirsiniz.

Windows 10 İndir Ücretsiz; Windows 10 Ücretsiz İndirme

Windows 10 indir ücretsiz seçeneği sunan siteler arasında “gezginler.net” yer almaktadır. Bu siteye giriş yapmanız ardından arama çubuğuna Windows 10 yazarak indirme sayfasını açabilirsiniz. Ücretsiz indirme butonuna tıklamanız ardından bilgisayarınıza Windows 10 kurulum dosyası inecektir.

Windows 10’a Nasıl Geçiş Yapılır?

Windows 10 indir ücretsiz seçeneği dijital lisanslı Windows işletim sistemleri için geçerlidir. Windows 8.1 ve Windows 7 işletim sistemine sahip kişiler, Windows 10 kurulumlarını ücretsiz bir şekilde yapabilir.

Microsoft adresine giriş yaparak Windows 10 işletim sistemini indirebilirsiniz. Kurulum aşamasında bilgisayarı yükselt seçeneğine tıklayarak işletim sistemleri arasında ücretsiz geçiş yapabilir, bilgisayarınızı Windows 10 işletim sistemine ücretsiz bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Windows 10 Ücretsiz Yüklenir Mi?

Windows 8.1 ve Windows 7 işletim sistemlerinde Windows 10’a ücretsiz geçiş yapılabilir.

Bilgisayara Nasıl Windows 10 İndirilir?

Windows 10 indirme sayfasından indirme butonuna tıklayabilir ve kullanıcı sözleşmesini kabul ederek indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Windows 7 Bilgisayara Windows 10 Yüklenir Mi?

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorsanız Windows 10’a ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

Windows 10 Yükleme Ne Kadar Sürüyor?

Windows 10 yükleme süresi ortalama 30 dakikadır.

İlginizi Çekebilir;

Windows 10 Güncelleme 2021 | Windows Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Windows 10 Güncelleme Kapatma 2021 | Windows 10 Güncelleme Kapatma Nasıl Yapılır?

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı

Microsoft Word İndir Ücretsiz

Microsoft Office İndir Ücretsiz

Benzer İçerik  Euro Truck Simulator 2 İndir Ücretsiz 2022-2023 | ETS2 oyun indir club nasıl indirilir?