Vodafone Bedava İnternet 2022 - 2023 | Ücretsiz İnternet Kampanyası -

Vodafone Bedava İnternet 2022 – 2023 | Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyası 2021 yılında da devam ediyor. 1gb bedava Vodafone internet paketi nasıl alınır? Tüm detaylar yazımızda…

Anasayfa > Son Dakika > Vodafone Bedava İnternet 2022 – 2023 | Ücretsiz İnternet Kampanyası
29 Eylül 2020
2.098 okunma
Vodafone Bedava İnternet 2022 – 2023 | Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet 2022 – 2023 yılında da müşterilerini sevindirmeye ve birçok farklı paketi sunmaya devam ediyor. Vodafone hizmetlerinden genç ve yaşlı fark etmeksizin birçok fırsat ve kampanyadan yararlanılabilir.

Her kampanyada olduğu gibi Vodafone tarafından verilen kampanyaların da bir süresi olmasına rağmen, firma kesintisiz olarak fırsatlarına ve kampanyalarına devam ediyor. Tüm yapılması gereken ise, fırsatların sürekli olarak takip edilmesidir.

Vodafone Seni Seviyorum Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet 2022 – 2023 yılında, ücretsiz şekilde kazanmak mümkündür. 3 ay geçerli olan 6 GB internet hediyesi bulunan Vodafone seni seviyorum internet paketi kullanılabilir.

İnternet paketini kazanmak için;

  • Vodafone’un hazırladığı teste katılmak gerekir.
  • 3GB internet, 24 saat geçerlidir.
  • Soruların doğru yanıtlanması sonucunda 3GB’a kadar bedava internet kazanılır.

Paketi kazanmak ve test sorularını cevaplamak için Vodafone’nin resmî web sayfasına girebilir ya da Vodafone yanımda uygulamasından ulaşılabilir.

1GB Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone’nin faturasız hat sahiplerine sunduğu bu bedava internet paketi için, kullanıcıların hattına yükleme yapmaları yeterlidir.

Paketi kullanmak için;

  • Hattına 30 TL ve üzeri yükleyenler 1GB ya da 2GB kazanır.
  • Hattına 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra “bananevar” yazılarak 4455’e mesaj gönderilir.

Gönderilen mesaj sonrasında, sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanma hakkı da bulunur. Faturalı hattı olan kullanıcılar ise, hattını e-faturaya geçirdiğinde, 15 gün geçerli olan bedava internet kazanıyor. E-faturaya geçiş yaparak, faturalarını SMS yoluyla isteyen kullanıcılar 1GB hediye internet, anında hatlarına yükleniyor.

Vodafone EBA 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Tüm dünyanın evde kalma zorunluluğu olduğu bir dönemde, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin, eğitimden uzak kalmamaları için Vodafone EBA 6GB bedava internet kampanyası sunuyor.

Öğrencilerin EBA’ya girişlerinde Vodafone kullanmaları doğrultusunda hiçbir ücret alınmayacağı ve 6GB internet kullanımının bedava olduğu bir kampanya bulunuyor. Vodafone bedava internet 2022 – 2023 yılında faturalı ya da faturasız hattı bulunan herkes, EBA uygulamalarına bedava girerken, 6GB internet paketini bedava kullanıyor.

Benzer İçerik  Kanatlı Sektörü İkiye Katladı

Çarkı Çevirerek 250MB-1GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet 2022 – 2023 yılı itibariyle, faturalı ve faturasız hatlara yönelik, çarkı çevirerek 250MB-1GB bedava internet kazanılabilir. Bunun için Apple Store ya da Google Play mağazalarına giriş yaparak, Vodafone yanımda uygulaması indirerek, menüden “bana ne var” sekmesine dokunmaktır.

Bana ne var sekmesi için çarkı çeviren kullanıcılar, sürpriz hediyelerle karşılaşırken, 250MB ile 1GB arasında bedava internet kazanıyor.

Vodafone Play Store Self Servis Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone play store self servis bedava internet kampanyası için, internet uygulamasının indirilmesi gerekir. İndirme işlemi tamamlandığında, bedava internet ve hediye internet, kullanıcının hesabına tanımlanır.

Vodafone Yedek ile 500MB’lık Bedava İnternet

Vodafone’nun akıl küpü tarifesini kullananlar, yedek ile 500MB bedava internet kazanma hakkına sahiptir.

  • Yıl içinde 3 kere kullanılır.
  • 500YedekMB yazılarak 3636’ya SMS gönderilir.
  • 500MB bedava internet için, NET 500MB mesajı 3636’ya SMS olarak gönderilir.

Bu işlemlerin ardından, ücretsiz internet hattınıza yüklenir.

Online Vodafone Başvurusuna 30GB İnternet Kampanyası

Online Vodafone başvurusu yapan kullanıcılar, 30GB bedava internet kampanyasından yararlanabilir. Numarasını online işlem yaparak, Vodafone taşıyan kullanıcılar da %15 indirim ve deneme özgürlüğü kazanır.

Online olarak Vodafone işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar, başvuru sonrasında özel olarak ilk 3 aylık kullanıma 30GB internet hediye kazanır. Uyumlu tarifelerle ilk 3 aya %15 indirim ve hattan ayrılmaya da herhangi bir ceza verilmez.

Faturalı Vodafone Hatlarına 60GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet 2022 – 2023 kampanyaları arasında, faturalı hatlara 60GB bedava internet sunuluyor. Faturalı tarifelere ek olarak; aylık 5GB toplamda 12 ay ve 60GB bedava internet hakkı sunulur.

Benzer İçerik  İlave Gümrük Vergisi Kararı Resmi Gazetede Yayınlandı

Faturalı hatlara 60GB bedava internet kazanmak için, faturaları tarifelerden birini seçmek yeterlidir. Uyumlu tarife ya da Red tarife seçildiğinde 1 yıl boyunca her ay tarifeye ek olarak 5GB ve toplamda 60GB hediye kazanılır.

İlginizi Çekilebilir;

Vodafone Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020

Turkcell Bedava İnternet 2021, Turkcell Hediye İnternet Kampanyası

Ücretsiz Numara Sorgulama

Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2020 KOBİ Kredi Kampanyası

Play Store İndir Ücretsiz 2022